porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co będzie superhitem sezonu 2011/2012 w Teatrze Wielkim w Warszawie?

Teatr Wielki Opera Narodowa przygotował w tym sezonie kilka ciekawych premier. Będą to występy najwyższej klasy, łącznie z pojawieniem się Aleksandry Kurzak w dwóch przedstawieniach. Ale najwiekszy hit przyjedzie z Rosji. Zobacz, co zapowiada się na najciekawszą premierę sezonu 2011/2012 w Operze Narodowej?

opera dodano: 30.01.2012 10:13 | odpowiedz (1)

Czy wiesz, jak handlowano kawiorem w kostnicy w St. Petersburgu? Dowiedz się dlaczego nie należy kupować kawioru z niepewnych źródeł.

Grupa policjantów z St. Petersburga przeprowadziła rewizję w jednym z miejskich szpitali. W kostnicy trafiono na magazyn czarnego i czerwonego kawioru. Dowiedz się czemu w kostnicy składowano kawior i co się tam działo? Mówimy dlaczego nie należy kupować kawioru z niepewnych źródeł.

gang dodano: 11.01.2012 12:02

WENECJA PÓŁNOCY – jakie miasta się tak nazywa?

Jest w Europie Północnej kilka miast, które nazywamy Wenecją Północy – Amsterdam w Holandii, Sztokholm w Szwecji, Brugia w Belgii, Petersburg w Rosji. Również w naszym kraju mamy dwa takie miasta – Wrocław i Bydgoszcz.

Amsterdam dodano: 20.06.2013 13:23

TOP 10 najładniejszych budynków na świecie. Dokąd warto pojechać, by podziwiać te cuda architektury?

Architektura to rzecz gustu, ale oto 10 budynków, które naprawdę zachwycają! Dokąd powinien pojechać miłośnik architektury? Gdzie można zobaczyć najpiękniejsze budynki świata? 

architektura dodano: 13.06.2012 13:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Petersburg szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Petersburg. Wszystko na temat Petersburg na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.