porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybrać się na duchową pielgrzymkę w domu?

- Zapracowani, wychowujący dzieci, chorzy... Tak wiele osób nie ma możliwości pielgrzymowania o własnych nogach na Jasną Górę. Kościół zachęca do pielgrzymki duchowej, którą przejdziesz we własnym domu. Jak przeżyć taką wędrówkę duchową, podpowiada ks. Rafał Jarosiewicz znany z Przenośnego Kościoła.

pielgrzymka do częstochowy dodano: 29.07.2015 11:38

Najnowszy hit internetu: "Tańczące obrazy". Kaszubski zwyczaj pielgrzymkowy nowym hitem internetu! [VIDEO]

Najnowszym hitem internetu są... tańczące obrazy. Dowiedz się co to za dziwny zwyczaj. Co robią Kaszubi z pielgrzymującymi obrazami? 

biskup dodano: 27.06.2013 11:56

Co trzeba zabrać ze sobą na pielgrzymkę? Przeczytaj nasz poradnik

Wybierasz się na pieszą pielgrzymkę? Musisz się do niej odpowiednio przygotować. Jeśli tego nie zrobisz, to wspaniała przygoda może zamienić się w koszmar. Sprawdź, co koniecznie powinno znaleźć się w twoim bagażu.

BAGAŻ dodano: 07.08.2012 15:39

Wakacyjne pielgrzymki. 5 sanktuariów Podlasia

W czasie wakacji wiele osób wybiera się nie tylko na wycieczki krajoznawcze, ale i pielgrzymki. Jednym z często odwiedzanych pielgrzymkowych rejonów Polski jest Podlasie. Oto 5 sanktuariów Podlasia, które warto odwiedzić.

dodano: 21.07.2015 11:04

Czy modlitwa w miejscach cudownych ma większą moc?

Choć do Boga możemy się modlić praktycznie wszędzie, mówi się, że są miejsca, w których Bóg działa "mocniej". Sanktuaria, kościoły, w których zgromadzone są relikwie świętych i błogosławionych oraz miejsca osławione różnego rodzaju cudami będące celem pielgrzymek. Czy naprawdę odmawiana w nich modlitwa ma większą moc?

błogosławieni dodano: 20.12.2011 12:00

Utrudnienia w ruchu w Warszawie i okolicach: PIELGRZYMKI [VIDEO]

Pielgrzymki to nie tylko czas duchowych uniesień, ale też kłopotów na drodze dla kierowców. Dowiedz się, gdzie możliwe będą utrudnienia w ruchu drogowym związane z pielgrzymkami na Jasną Górę!

pielgrzymka na Jasną Górę dodano: 05.08.2014 16:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

pielgrzymka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pielgrzymka. Wszystko na temat pielgrzymka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.