porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zerwanie po amerykańsku. Zobacz, komu po rozstaniu należy się PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY?

Zerwane zaręczyny? Kto bierze pierścionek? Kiedy emocje opadły po zerwaniu, pozostaje ważne pytanie: do kogo należy pierścionek zaręczynowy? Niekiedy musi na nie odpowiedzieć sąd. Prawo reguluje zasady przyjmowania podarunków i okoliczności ich zwrotu.

pierścionek zaręczynowy dodano: 20.10.2011 08:42

Kiedy najlepiej się oświadczyć? Kiedy jest najlepszy czas na zaręczyny?

Kiedy najlepiej się oświadczyć? Koniec z wątpliwościami zakochanych - zaręczyć się czy może jeszcze poczekać?  Kiedy jest najlepszy czas na zaręczyny?

baza porad dodano: 18.08.2011 14:07

Prezent na walentynki dla niej. Jaki pierścionek kupić dziewczynie na walentynki?

Jeżeli chcesz kupić swojej dziewczynie pierścionek w prezencie na walentynki, ale boisz się, że ona opacznie zrozumie twoje zamiary, skorzystaj z naszych zakupowych rad. Mówimy, gdzie i za ile można kupić wspaniałe walentynkowe pierścionki, które nie kojarzą się jednoznacznie.

pierścionek zaręczynowy dodano: 03.02.2015 17:02 | odpowiedz (3)

Biżuteria MARTYNY TEJWAN. Przeczytaj, co o sobie i swojej biżuterii mówi artystka?

MARTYNA TEJWAN to artystka, którą inspiruje wiele rzeczy. Najlepiej świadczą o tym jej kolekcje biżuterii – niezwykle zróżnicowane, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem materiałów, z których zostały wykonane. W swoich pracach wykorzystuje m.in. sznurek, srebro, mosiądz czy tekturę falistą.

4women dodano: 26.09.2012 10:19

Biżuteria JOLANTY GAZDY. Co o sobie i swojej biżuterii mówi artystka?

Jolanta Gazda to artystka, która ze srebrnego drutu potrafi wyczarować przepiękną biżuterię. Jak sama mówi, jej prace to próba połączenia technik rękodzieła ludowego i sztuki złotniczej. Każdy element wyplatany jest z dziesiątek, a nawet setek metrów srebrnego drutu.

4 women dodano: 19.09.2012 11:32

Mój pomysł na... OWOCOWĄ BIŻUTERIĘ! Wiosenne SZALEŃSTWO w mojej garderobie!

Wiosna jest dla mnie wspaniałym czasem, kiedy ziemia mieni się wieloma kolorami kwitnących kwiatów a drzewa i krzewy rodzą wspaniałe owoce. Wiosna zawitała nie tylko w naturze, ale także i w mojej garderobie! Pozwól sobie na chwilę ekstrawagancji i do swojego stroju dołącz owocowy dodatek tak jak zrobiłam to ja. Zobacz jakie zmiany wprowadziłam do swojej kolekcji biżuterii?

biżuteria dodano: 11.04.2012 10:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

pierścionek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pierścionek. Wszystko na temat pierścionek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.