porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy mężczyźni boją się dziewic?

Zdaniem rosyjskich naukowców, mężczyźni w naszych czasach boją się dziewic. Chodzi o to, że są zbyt... leniwi. Oczywiście cieszą się faktem, że będą pierwszymi kochankami swojej wybranki, ale nie chce im się przeprowadzać kobiet przez erotyczne meandry i brać na siebie całej odpowiedzialności. Drugim czynnikiem jest to, że cały czas mówi się o tym, że kobietom jest źle za pierwszym razem. Niby chcielibyśmy taką, a jednak się boimy. W końcu żaden facet nie chce się kojarzyć z bólem.

błona dziewicza dodano: 14.12.2013 18:28

Antykoncepcja na pierwszy raz - co zastosować?

Na swój pierwszy stosunek seksualny młodzi Polacy decydują się średnio ok. 17. roku życia. Czy obawa przed nieplanowaną ciążą musi towarzyszyć tym pierwszym kontaktom seksualnym? Jak młodzi powinni zadbać o właściwe zabezpieczenie?

ANTYKONCEPCJA dodano: 14.04.2015 14:38

Kim jest Joanna Brodzik? Jak straciła dziewictwo?

Joanna Brodzik jest pierwsza! Chyba jeszcze żadna gwiazda tak odważnie nie mówiła o swoich rodzinnych relacjach i o tym, jak doszło do jej pierwszego razu. W jakich okolicznościach straciła dziewictwo Joanna Brodzik?

aktorka dodano: 28.06.2012 11:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

pierwszy raz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pierwszy raz. Wszystko na temat pierwszy raz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.