porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak bezpiecznie używać pilarki tarczowej?

Pilarki tarczowe przeznaczone są do przecinania elementów drewnianych lub drewnopochodnych. Ich ostre zęby mogą być niebezpieczne. Zobacz, jak prawidłowo obsługiwać takie narzędzia.

pilarka tarczowa dodano: 10.03.2014 17:14

Jak wybrać dobrą pilarkę tarczową?

Pilarki tarczowe przeznaczone są do przecinania desek na deskowanie, desek podłogowych, słupków ogrodzeniowych, płyt OSB, blatów kuchennych, paneli podłogowych itp. Mogą być wykorzystywane do przecinania różnych tworzyw sztucznych, na przykład plastikowych rur i rynien.

pilarka dodano: 02.08.2014 13:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

piła tarczowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. piła tarczowa. Wszystko na temat piła tarczowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.