porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Bohaterami ostatnich taśm Wprost są Jan Piński, Roman Giertych oraz Piotr Nisztor. Panowie dyskutowali o sprzedaży praw autorskich do książki o jednym z najbogatszych Polaków - Janie Kulczyku. Mówimy, kim jest Jan Piński.

afera podsłuchowa dodano: 07.07.2014 12:57

Kim jest Piotr Nisztor, dziennikarz redakcji Wprost?

W aferze taśmowej pojawił się nowy wątek. Rzekomo inicjatorem całej akcji miał być sam tygodnik WPROST. O dostarczenie sprzętu podsłuchowego oskarża się Piotra Nisztora. Kim jest kontrowersyjny dziennikarz?

afera taśmowa dodano: 23.06.2014 10:27

O czym Giertych rozmawiał z Nisztorem?

Kolejne taśmy Wprost ujrzały światło dzienne. Tym dotyczące rozmowy Romana Giertych z Piotrem Nisztorem i Janem Pińskim. O czym rozmawiał były wicepremier z dziennikarzami? Poniżej streszczenie zapisu rozmowy Giertycha z Nisztorem i Pińskim.

afera taśmowa wprost dodano: 07.07.2014 15:25

Afera podsłuchowa: kto zakładał podsłuchy?

Afera podsłuchowa nie kręci się jedynie wśród nagrywanych polityków. Śledztwo w sprawie publikowanych przez magazyn Wprost taśm, ma na celu określenie, kto nagrywał prywatne rozmowy polityków i biznesmenów. Czy za aferą podsłuchową stoi opozycja? Kto chciał zarobić na nagraniach?

afera podsłuchowa dodano: 23.06.2014 11:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

piotr nisztor szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. piotr nisztor. Wszystko na temat piotr nisztor na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.