porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Plamy z kawy – domowe sposoby na wywabianie plam z kawy

Plamy z kawy to codzienność wszystkich kawoszy. Okazuje się, że plamy te usuwa się nadzwyczaj łatwo, ale tylko wtedy, kiedy są świeże. Jeśli zaś damy wyschnąć naszej plamie po kawie, pozbycie się jej może nie być takie proste. Jak zatem usunąć plamę z kawy domowymi sposobami?

plamy na obrusie dodano: 15.06.2016 10:03

Jak usunąć plamy? Stare, sprawdzone sposoby na usunięcie plam

Plama z krwi lub zastarzała tłusta plama potrafi zepsuć ulubioną bluzkę czy najlepszy sweter. Wcale nie musi jednak tak być! Jeżeli nie pomogły żadne środki do wywabiania plam, wykorzystaj sprawdzone domowe sposoby na wywabianie plam.

plamy dodano: 25.10.2012 07:50

Jak wywabiać plamy? Sprawdzone sposoby wywabiania plam cz.1

Każdemu z nas zdarzyło się zaplamić ulubioną koszulę, spodnie czy obrus. Zbyt szybka reakcja może spowodować zniszczenie ubrania. Aby zawczasu być przygotowanym na różnego rodzaju zaplamienia podajemy kilka sposobów wywabiania plam.

plamy z jagód dodano: 27.07.2013 14:15 | odpowiedz (1)

Jak pozbyć się plam z tapicerki?

Podpowiadamy jak skutecznie, bez zamawiania usług profesjonalnej firmy pozbyć się plam z tapicerki samochodowej. Rady te okazują się równie skuteczne w przypadku czyszczenia tapicerowanych kanap i foteli.

auto dodano: 11.12.2011 15:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
E.L. James: kim jest autorka "50 twarzy Greya"? [kariera, rodzina]

E.L. James szturmem podbiła serca wielu czytelników i czytelniczek ...

Plamy z kawy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Plamy z kawy. Wszystko na temat Plamy z kawy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.