porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak schudnąć? Co i jak jeść, żeby schudnąć? Jak stracić na wadze?

Jak schudnąć? U progu lata wiele pań i coraz więcej panów zadaje sobie to pytanie. Radzimy, co robić, by skutecznie lecz zdrowo schudnąć. Co i jak jeść, żeby schudnąć? Mówimy, jak zdrowo stracić na wadze!

dieta dodano: 19.06.2013 09:22

Sposoby na płaski brzuch - jakie ćwiczenia i dieta?

Płaski brzuch to marzenie każdego nas. Zobacz co zrobić, by pozbyć się oponki i cieszyć się ładną sylwetką. Najważniejsze są: odpowiednia dieta i ćwiczenia - właściwie dobrane i prawidłowo wykonywane.

brzuch na lato dodano: 29.04.2013 16:20

Jak wyrzeźbić brzuch? Ćwiczenia na płaski brzuch

Każda kobieta marzy o tym, by mieć płaski brzuch – ubrania lepiej się prezentują i bez kompleksów można paradować w bikini na plaży czy basenie. Jeśli nie masz dużej nadwagi, a mimo to twój brzuch nie jest wystarczająco płaski, możesz wymodelować tę partię ciała odpowiednimi ćwiczeniami.

ćwiczenia na brzuch dodano: 18.10.2013 12:59

Jakie ćwiczenia na brzuch?

Chcesz mieć idealnie płaski brzuch? Osiągnięcie tego celu nie jest wcale trudne. Wystarczy trochę samodyscypliny i regularne ćwiczenia. Nasze ćwiczenia na płaski brzuch pomogą ci osiągnąć zdumiewający efekt.

brzuch dodano: 16.03.2014 11:25

Jak schudnąć i mieć płaski brzuch?

Minęła moda na rubensowskie kształty i poważnych, a wiec zażywnych panów z brzuszkiem. Mówimy, jak schudnąć i pozbyć się kłopotliwej oponki.

ćwiczenia na brzuch dodano: 29.09.2014 08:20

Płaski brzuch w tydzień?

Jeśli marzysz o płaskim brzuchu - te ćwiczenia są dla ciebie! Sprawdź co robić, aby mieć płaski brzuch w tydzień. Ćwiczenia, które zapewnią ci płaski brzuch.

ćwiczenia na płaski brzuch dodano: 03.01.2014 10:02 | odpowiedz (1)

Odchudzanie. Jak zgubić nadmiar tłuszczu na brzuchu?

Oponka na brzuchu może spędzać sen z oczu. Szczególnie, gdy staramy się jej pozbyć. Czasami nawet robienie brzuszków, ani bieganie nie pomagają. Jak zabrać się za odchudzanie brzucha? Co robić, bu zgubić nadmiar tłuszczu na brzuchu? Są na to sposoby.

ćwiczenia na brzuch dodano: 11.02.2013 15:27

Jak szybko spalić tłuszczyk z brzucha? Sposoby na płaski brzuch

Każdy, niezależnie od płci, marzy o płaskim brzuchu, najlepiej jeszcze z ładnie zarysowanymi mięśniami, delikatnie u kobiet, mocniej u mężczyzn. Jak skuteczne zgubić tłuszczyk z brzucha? Nie jest to proste, nawet osoby z niewielką nadwagą, akurat tam mają największy problem.

ćwiczenia na płaski brzuch dodano: 15.03.2013 08:45

Jak mieć SZCZUPŁĄ TALIĘ? Jakie ĆWICZENIA na talię osy?

Szczupła talia to marzenie każdej kobiety, które... jest do osiągnięcia. Potrzebna jest wytrwałość, trochę czasu i pracy - 15 minut ćwiczeń codziennie i talia osy gwarantowana.

ćwiczenia na płaski brzuch dodano: 27.06.2012 07:25

NOWOROCZNE POSTANOWIENIA: ĆWICZYĆ CODZIENNIE! Co zrobić, aby mieć płaski brzuch w 6 tygodni?

Jak szybko schudnąć? Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? Jak zrobić kaloryfer? Niestety w większości przypadków wskazana jest restrykcyjna dieta oraz dużo ruchu. Może jako noworoczne postanowienie, warto wypróbować sprawdzony i chwalony przez wielu trening, jakim jest szóstka weidera.

ćwiczenia na brzuch dodano: 02.01.2012 13:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

płaski brzuch szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. płaski brzuch. Wszystko na temat płaski brzuch na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.