porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JULIA PITERA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła

Julia Pitera, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 16 (OKW Płock). Pełnomocnik Rządu do Spraw Opracowania Programu Zapobiegania Nieprawidłowościom w Instytucjach Publicznych oraz była sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Julia Pitera dodano: 30.10.2012 13:23 | odpowiedz (1)

Kim jest Dobrawa Morzyńska, 23-letnia szefowa gabinetu politycznego ministra finansów?

Szefową gabinetu politycznego ministra finansów Mateusza Szczurka została w grudniu ub. roku 23-letnia Dobrawa Morzyńska, radna Platformy Obywatelskiej z Pomorza. Przed pracą w resorcie finansów zatrudniona była w Kancelarii Premiera.

Dobrawa Morzyńska dodano: 02.01.2014 13:59

ANDRZEJ CZERWIŃSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Nowego Sącza. Zobacz SYLWETKĘ posła

Andrzej Czerwiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 14 (OKW Nowy Sącz). Działacz samorządowy, wieloletni prezydent Nowego Sącza i przewodniczący Parlamentarnego Zespołowi ds. Energetyki.

Andrzej Czerwiński dodano: 06.11.2011 19:30

ALICJA DĄBROWSKA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Tarnowa . Zobacz SYLWETKĘ posła

Alicja Dąbrowska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 19 (OKW Warszawa). Lekarz i samorządowiec.

Alicja Dąbrowska dodano: 03.11.2011 20:06

Afera stringowa w polityce. Dlaczego działacz Platformy Obywatelskiej z MSZ stracił stanowisko?

Okazuje się, że głupia zabawa udokumentowana na jednym z portali społecznościowych może pozbawić stanowiska dobrze zapowiadającego się polityka. Tak stało się z Maciejem Zegarskim, byłym już asystentem w MSZ. Jego zdjęcia ze stringami na hełmie zaprzepaściły polityczną karierę.

afera stringowa dodano: 25.01.2012 11:11

Joanna Kluzik-Rostkowska, nowa minister edukacji, jaki ma majątek?

Nowa minister edukacji narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska ma odłożonych 75 tys. zł na koncie. Jako posłanka zarobiła ok. 150 tys. zł. Nie ma długów ani zaciągniętych kredytów w banku.

Kluzik-Rostkowska dodano: 27.01.2014 17:49

SŁAWOMIR RYBICKI został ministrem w Kancelarii Prezydenta. Czy wiesz, jakim majątkiem dysponuje?

Nowy sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Sławomir Rybicki (52 l.) może pochwalić się sporym majątkiem. Jak wynika z oświadczenia majątkowego za 2011 r., dysponuje majątkiem wartym blisko 4 miliony złotych. To najwięcej spośród wszystkich prezydenckich ministrów.

Kancelaria Prezydenta dodano: 18.01.2012 14:42

MAREK WÓJCIK, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Koszalina. Zobacz SYLWETKĘ posła

Marek Wójcik, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 31 (OKW Katowice). Młody poseł, aktywista, a także członek regionalnych struktur PO. Jego pasją jest historia i bieganie.

Marek Wójcik dodano: 01.11.2011 15:02

Partie dostały numery. Kto wystartuje z "jedynką", kto "ostatni"?

Wybory parlamentarne 2011 już 9 października. Wyborcy, którzy pójdą do urn dostaną listy wyborcze poszczególnych komitetów wyborczych z przyporządkowanymi numerami. Państwowa Komisja Wyborcza na miesiąc przed wyborami, wylosowała numery list wyborczych. Z jakimi numerami wystartują partie?

komitet wyborczy dodano: 10.09.2011 10:49

Kto powinien zostać szefem PO? [WYNIKI SONDAŻU]

"Super Express" zamówił specjalne badanie opinii publicznej, w którym zapytał, kto powinien zostać szefem Platformy Obywatelskiej. Większość Polaków, którzy wzięli udział w sondażu, stwierdziła, że nie ma alternatywy dla Donalda Tuska.

donald tusk dodano: 02.01.2014 10:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

Platforma Obywatelska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Platforma Obywatelska. Wszystko na temat Platforma Obywatelska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.