porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy wiesz dlaczego najlepiej urodzić się jesienią? Poznaj wyniki badań naukowych na ten temat

Dzieci urodzone jesienią są w lepszej sytuacji niż te urodzone wiosną. I nie chodzi to o znaki zodiaku, astrologię, ani czarną magię. To czysta nauka. Jak udowodnili właśnie brytyjscy uczeni, dzieci urodzone jesienią są bardziej odporne. Czy wiesz dlaczego?

jesień dodano: 19.10.2011 12:09

Pogrzeb płodu po poronieniu: prawo czy obowiązek? Kiedy jest obowiązkowy?

Po poronieniu rodzice zadają sobie pytanie - czy martwo urodzone dziecko można pochować? Czy rodzicom przysługuje do tego prawo, czy są oni do tego zobowiązani? Kto ma możliwość pochowania dziecka?

martwe urodzenie dodano: 10.03.2014 16:24

Zespół pasm owodniowych - co to jest? Jakie jest zagrożenie dla płodu?

W Zawierciu urodził się chłopczyk bez rąk i nóg, co okazało się dopiero... po porodzie. Podczas ciąży jego matka miała 6 badań USG i żaden lekarz nie wykrył wady. Dziecko cierpi na tzw. zespół pasm owodniowych. Wyjaśniamy, co to za choroba.

badania w ciąży dodano: 26.02.2015 12:38

CIĄŻA KATE. Jak rozwija się dziecko w PIERWSZYM TRYMESTRZE CIĄŻY? CIĄŻA miesiąc po miesiącu

Księżna Kate jest w pierwszym trymestrze ciąży - prawdopodobnie jest w 9 tygodniu ciąży. Jak rozwija się dziecko przez pierwszych 12 tygodni ciąży? Pod koniec trzeciego miesiąca dziecko ma już narządy wewnętrzne, potem tylko się rozwijają. 

ciąża dodano: 08.12.2012 07:53

Seks z brzuszkiem. Jak bezpiecznie uprawiać seks będąc w ciąży?

Jeśli kobieta oczekująca dziecka jest zdrowa, a ciąża przebiega prawidłowo, nie ma powodu, by przyszła mama i jej partner musieli odmawiać sobie seksu. Ale wyjątkowy stan, jakim jest ciąża, i pod tym względem ma swoje prawa.

ciąża dodano: 13.02.2012 11:10

Magda Mielcarz miała depresję w ciąży. Czy wiesz, co to jest depresja w ciąży i jak się objawia?

O depresji poporodowej mówi się głośno od wielu lat, natomiast depresja ciążowa traktowana jest nieco po macoszemu. Dlaczego tak się dzieje? Jakie konsekwencje dla zdrowia dziecka i matki może mieć depresja ciążowa?

depresja poporodowa dodano: 09.01.2012 13:48

Dlaczego toksoplazmoza jest niebezpieczna dla płodu?

Toksoplazmoza to choroba, która jest bardzo niebezpieczna dla płodu. Dziecko matki, która w ciąży zachorowała na toksoplazmozę może urodzić się zakażone – ryzyko zakażenia płodu wzrasta wraz z zaawansowaniem ciąży.

ciąża dodano: 30.08.2011 13:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

płód szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. płód. Wszystko na temat płód na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.