porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybrać sprzęt AGD, by gotowanie było przyjemnością? Jak kupić DOBRY SPRZĘT?

Dostępne dzisiaj urządzenia kuchenne służą nie tylko wygodzie - mogą stworzyć komfortowe warunki do przygotowywania potraw i uprzyjemniać przeznaczony na nie czas. Radzimy co i jak wybrać?

elektroda.pl dodano: 12.04.2012 22:40

REMONT. Jak doprowadzić instalacje na wyspę kuchenną?

Wyspa w kuchni to efektowne i wygodne rozwiązanie. Aby jednak można było na niej gotować lub zmywać, trzeba doprowadzić do niej instalacje. Jak to zrobić, aby wyspa nie straciła na atrakcyjności?

instalacja gazowa dodano: 02.08.2012 12:52

Jakie powinny być garnki do gotowania na płycie indukcyjnej?

Płyty indukcyjne stają się coraz bardziej popularne. Dzięki wykorzystaniu pola elektromagnetycznego umożliwiają oszczędne gotowanie - pod warunkiem że użyjemy do tego specjalnych naczyń z metali ferromagnetycznych. Jak rozpoznać naczynia ferromagnetyczne? Czy na płycie indukcyjnej można gotować w innych garnkach?

garnki dodano: 10.11.2011 16:02 | odpowiedz (1)

W jaki sposób i czym czyścić płyty ceramiczne i indukcyjne?

Płyty kuchenne na szkle - zwłaszcza ceramiczne i indukcyjne - wymagają codziennego czyszczenia, które zwykle ogranicza się do przetarcia ich powierzchni miękką, wilgotną ściereczką. Jeśli jednak coś na nie wykipi – ciecz trzeba usunąć bardzo szybko, by się nie przypaliła. Czym i jak to zrobić, by nie porysować i nie zniszczyć płyty?

indukcja dodano: 08.11.2011 12:50

Indukcja - co to takiego?

Szwagier odradzał gaz. Najtańsza w sklepie jest płyta grzewcza elektryczna. A znajoma polecała zakup kuchenki indukcyjnej. Wybrać indukcję? A co to takiego jest?

indukcja dodano: 12.09.2014 23:36 | odpowiedz (1)

Jak zainwestować w energooszczędną kuchnię? Zalety i wady płyt indukcyjnych

Jeśli urządzasz lub remontujesz kuchnię, zainwestuj w energooszczędny sprzęt agd. Wybierz nowoczesną płytę kuchenną, która nie tylko obniży twoje rachunki za prąd, ale także przyczyni się do poprawy zdrowia domowników. Jaka płyta indukcyjna jest lepsza? Jak obniżyć rachunki za prąd?

kuchenki elektryczne dodano: 14.09.2011 11:29

Płyta indukcyjna – czy warto ją kupić? Jak ją zamontować?

Płyty indukcyjne, choć wizualnie podobne są do ceramicznych płyt grzejnych, mają większe wzięcie na kuchennym rynku. Różnica polega bowiem na sposobie grzania. Ciepło jest tu wytwarzane za pomocą zjawiska indukcji elektromagnetycznej i zamiast na płycie, wytwarza się na dnie naczynia.

indukcja dodano: 25.04.2015 11:05

Kupujemy płytę indukcyjną - jakie są funkcje bezpiecznego gotowania?

Płyta indukcyjna oznacza nie tylko gotowanie szybkie, oszczędne i komfortowe. Producenci zadbali, by było jeszcze bezpieczne.

funkcje dodano: 11.04.2015 10:36

Kuchenka elektryczna czy gazowa – którą wybrać? [ZALETY i WADY]

Kuchenki elektryczne są coraz popularniejsze. Niektórzy decydują się na gotowanie na takich kuchenkach nawet wtedy, gdy do ich domu czy mieszkania jest doprowadzona instalacja gazowa.

kuchenka elektryczna dodano: 09.12.2014 14:44

Jak kupić dobrą płytę indukcyjną? [SPRAWDZONE RADY]

Gotowanie metodą indukcji to oszczędność czasu i prądu. Jest wygodne, bezpieczne, może też zapobiegać kipieniu potraw i przypalaniu się garnków. Mówimy, jak wybrać dobrą płytę indukcyjną.

gotowanie dodano: 09.11.2014 14:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?

André Brink, jedne z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich nie żyje. Międzynarodowe ...

płyta indukcyjna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. płyta indukcyjna. Wszystko na temat płyta indukcyjna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.