porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym różnią się płyty OSB od płyt MFP?

Płyty OSB oraz budowlane płyty MFP należą rodziny płyt drewnopochodnych i składają się z wiórów drzewnych, sprasowanych i zespolonych żywicami. Różnią się układem wiórów, co sprawia, że mają nieco inne zastosowanie.

płyty drewnopochodne dodano: 27.08.2012 16:04

Jakie są rodzaje płyt OSB i czym się różnią?

Płyty OSB szeroko wykorzystuje się w budownictwie. Są zbudowane w 90 proc. z drewna. Materiał do produkcji tych płyt pozyskuje się głównie z przecinek pielęgnacyjnych lasów.

płyty wiórowe dodano: 07.01.2015 15:01

Jak zbudować SZTYWNE POSZYCIE na dachu? Z DESEK czy z PŁYT?

Sztywne poszycie dachu to warstwa, na której układa się hydroizolację i material kryjący. Zobacz, dlaczego warto zastąpić folię dachową sztywnym poszyciem - z desek lub różnego rodzaju płyt: OSB, MFP, pilśniowych otwartych dyfuzyjnie lub płyt ze sklejki.

krycie dachu dodano: 28.05.2012 11:11 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Leszek Balcerowicz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Profesor Leszek Balcerowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków. Z ...

płyty OSB szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. płyty OSB. Wszystko na temat płyty OSB na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.