porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

LONDYN 2012.Olimpijski pojedynek gwiazd pływania. Kim są Michael Phelps i Rayan Lochte?

Dwie gwiazdy amerykańskiego sportu. W wodzie nie mają sobie równych. Ich rywalizacja trwa lata, przed nami jej ostatni, decydujący etap – Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Kto zdobędzie wygra? Legendarny już Michael Phelps czy pozostający w jego cieniu, ale równie wybitny pływak Rayan Lochte?

Michael Phelps dodano: 27.07.2012 13:51

Londyn 2012. Jakie są największe gwiazdy Olimpiady w Londynie?

302 konkurencje i 26 dyscyplin! Pora rozpocząć największą imprezę sportową świata, czyli 30. Letnie Igrzyska Olimpijskie. Na fanów sportu czeka mnóstwo emocji. Zapewnią je najlepsi sportowcy świata, a wśród nich największe gwiazdy. Oto one! Poznaj największe gwiazy Igrzysk Londyn 2012

biegi dodano: 27.07.2012 13:37

Co to jest "hiszpańska grupa pływacka" Bartosza Kizierowskiego?

Historia zaczęła się jesienią roku 2008. Bartosz Kizierowski (rocznik 1977), dwukrotny mistrz Europy w pływackim sprincie na 50 m kraulem i trener z kilkuletnim już doświadczeniem, zaproponował przygotowanie polskich pływaków w Hiszpanii. Mówimy, gdzie się odbywają przygotowania i na czym polegają.

Czerniak dodano: 19.01.2012 15:13

Pływanie, jazda na rowerze, siłownia, pilates - czy to treningi sprzyjające odchudzaniu?

Uprawianie sportu nie tylko skutecznie wspiera odchudzanie. Działa też zbawiennie na naszą psychikę i zdrowie fizyczne. W zależności od naszego zdrowia i możliwości fizycznych, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. My proponujemy jazdę na rowerze, pływanie, siłownię i pilates.

ćwiczenia dodano: 03.02.2014 20:42

Czy wiesz co to slacklining, hydrospeed czy heliskiing? Mówimy, co nowego w sportach ekstremalnych

Sporty ekstremalne nie są dla każdego, bo wymagają specyficznych predyspozycji, nie tylko fizycznych, ale przede wszystkim psychicznych. Ci, co kochają życie „na adrenalinie” nieustająco wymyślają kolejne dla siebie wyzwania. Nawet popularnemu bungee podniesiono poprzeczkę.

bieganie dodano: 26.05.2015 22:31

Kim jest Konrad Czerniak — mistrz Europy na 100 m stylem motylkowym?

Konrad Czerniak został mistrzem Europy w pływaniu na 100 metrów motylkiem! Młody, zdolny, przystojny. Co warto wiedzieć o jednym z najlepszych obecnie polskim pływaku?

Konrad czerniak dodano: 24.08.2014 19:19

Remigiusz Gołębiowski chce przepłynąć Bałtyk. Kim jest Remigiusz Gołębiowski? [VIDEO]

Pewien mężczyzna ogłosił, że we wtorek, 5 sierpnia przepłynie Morze Bałtyckie. Nazywa się Remigiusz Gołębiowski i jest instruktorem pływania. Dowiedz się, jaki jest cel tego ekstremalnego wyczynu!

Bałtyk dodano: 04.08.2014 17:49

Jakie sporty najczęściej uprawia przeciętny Polak?

Jakie sporty najczęściej uprawia przeciętny Polak? Czy lubimy aktywność fizyczną, czy wprost przeciwnie? Co nas kręci? Rower, rolki czy piłka? A może bieganie i pływanie?

aktywność fizyczna dodano: 25.06.2013 15:48

Jak unikać urazów podczas ćwiczeń? Jak uniknąć urazów biegając?

Dobrze przeprowadzona rozgrzewka i ćwiczenia rozciągające pozwolą na uniknięcie kontuzji i urazów mięśni i stawów. Szczególną uwagę na to trzeba zwracać przed cięższymi treningami lub po dłuższym okresie bez aktywności fizycznej. Jak unikać urazów podczas ćwiczeń? Jak uniknąć urazów biegając?

bieganie dodano: 19.07.2013 16:36

W jakich konkurencjach (stylach) rozgrywane są zawody pływackie?

Zawody pływackie obejmują oficjalnie aż 5 stylów. Jeden z nich, styl dowolny, jest jakby "wszechstylem", bowiem pozwala płynąć bez jakichkolwiek warunków zachowania techniki. Zwykle używany jest jednak tzw. kraul. Z kolei styl zmienny jest połączeniem czterech pozostałych.

styl dowolny dodano: 28.11.2012 15:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

pływanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pływanie. Wszystko na temat pływanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.