porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak ozdobić półmisek: oryginalnie, elegancko, a nawet śmiesznie

Przygotowując posiłek chcesz, aby danie podane na półmisku prezentowało się elegancko, oryginalnie a na pewno smakowicie. Poznaj nasze sposoby zdobienia półmisków i reszty zastawy. Część z nich wymaga jednak ułańskiej fantazji i poczucia humoru.

jak ozdobić półmisek dodano: 02.04.2013 14:49

Zastawa stołowa: jak prawidłowo dobierać półmiski i talerze?

Gdy chcemy, by stół przygotowywany na przyjęcie był zgodny z towarzyskim savoir-vivre’m należy przestrzegać kilku zasad. Samo ozdabianie stołu nie jest takim problemem, jak poprawne przygotowanie zastawy i sposób serwowania potraw.

dekoracja stołu dodano: 06.05.2016 11:32

Przyjęcie w domu - stołowy savoir-vivre.

Gdy przyjmujesz gości starasz się, żeby wszystko wypadło nienagannie i elegancko. Staranne nakrycie stołu, najlepsza porcelana i kieliszki, wypolerowane sztućce i wyszukane dekoracje dodają splendoru przygotowywanemu przyjęciu. Aby uświetnić je jeszcze bardziej, sprawdź, w jaki sposób podawać do stołu.

aperitif dodano: 08.07.2016 12:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? Co osiągnęła? Na ...

podawanie potraw szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. podawanie potraw. Wszystko na temat podawanie potraw na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.