porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka POGODA W SYLWESTRA i NOWY ROK?

W tym roku sylwester będzie daleki od zimowej aury. Zamiast śniegu i mrozu synoptycy przewidują iście jesienną pogodę! Gdzie popada i na jaką temperaturę możemy liczyć? Mówimy, z jaką pogodą przywitamy Nowy Rok. Oto pogoda na Sylwestra 2012.

deszcz dodano: 29.12.2012 22:09

Jak przetrwać śmiertelnie niebezpieczne upały?

Nad Polskę nadciągnęła kolejny raz w tym roku fala prawdziwe tropikalnych upałów. Żar lejący się z nieba niektórych cieszy, ale innym sprawia bardzo wiele trudności. Jak sobie radzić podczas gorącej pogody? Jak przetrwać upał? Jak dbać o siebie, by uniknąć przegrzania organizmu?

gorąca pogoda dodano: 03.08.2013 14:33

Jaka będzie pogoda w Święta Bożego Narodzenia 2012 w największych miastach Polski?

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2012 może rozczarować wielu z nas. Synoptycy straszą, że w tym roku chyba nie czekają na nas białe święta? Oto pogoda na Wigilię i święta Bożego Narodzenia 2012 dla największych miast Polski.

pogoda na wigilię dodano: 17.12.2012 10:59

Czy wiesz, że obserwując POGODĘ W WIELKANOC możesz przewidzieć, jakie będą wakacje i rok? Czy znasz mądre ludowe przysłowia?

Ze Świętami Wielkanocnymi wiążą się przysłowia ludowe, dzieki któym można przewidzieć pogodę na najbliższe miesiące i wakacje. Oto wielkanocne przysłowia związane z prognozą pogody.

pogoda na wakacje dodano: 05.04.2012 08:24

Jakie choroby stają się groźniejsze lub bardziej dokuczliwe podczas upału? Kto musi na siebie uważać?

Ekstremalnie wysokie temperatury są nie tylko uciążliwe, ale i niebezpieczne dla zdrowia. Lekarze co roku apelują, by osoby starsze powstrzymały się w upały od wychodzenia z domów. Nie bez powodu. Są bowiem schorzenia, które podczas spiekoty, stają się zabójcze. Sprawdź, jakich chorób to dotyczy.

choroby krążenia dodano: 10.07.2012 06:51

Jak sprawdzić, gdzie w Polsce spadł śnieg? Tu sprawdzisz jak dużą część Polski pokrywa śnieg

Wystarczy włączyć komputer, odnaleźć właściwy adres i już wiadomo, gdzie zasypało na biało. Internetowy serwis wykorzystujący satelitarne dane pokazuje, które części Polski pokrył śnieg. Uruchomili go naukowcy z Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie. Zobacz, jak łatwo sprawdzić na nim pogodę. Gdzie w Polsce spadł już śnieg? Tu sprawdzisz jak dużą część Polski pokrywa śnieg.

Idzie zima dodano: 05.12.2012 15:07

POGODA w grudniu. Zima zaatakowała Europę. Gdzie w Europie atakuje zima?

Zima zaatakowała Europę. Pierwszy tydzień grudnia upłynął w Polsce po znakiem lekkich opadów śniegu i kilkustoponiowego mrozu. Z kolei nasi południowi sąsiedzi przeżywają prawdziwy atak zimy. Czy Polsce grożą rekordowo niskie temperatury? Mówimy, gdzie w Europie zaatakowała zima.

ATAK ZIMY Czechy dodano: 09.12.2012 16:11

Nadchodzi fala upałów. JAK RADZIĆ SOBIE Z UPAŁAMI? Co pić i jeść? Kiedy nie wychodzić z domu?

Podczas upałów nalezy przestrzegać kilku podstawowych zasad, by nie doprowadzić do przegrzania organizmu i powstania udaru słonecznego. Podczas bardzo gorących dni uważać powinny głownie osoby starsze i dzieci.

lato dodano: 25.06.2012 07:00 | odpowiedz (1)

ZABEZPIECZENIE OKIEN NA ZIMĘ Jak zabezpieczyć okno przed zimą? Zadbaj o okna - OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE

Jak zabezpieczyć dom przed mrozem? Zimowa brzydka pogoda źle wpływa na stan naszych okien. Żeby nie musieć często wymieniać okien i nie płacić wysokich rachunków za ogrzewanie, sprawdź jak zabezpieczać jej przed niekorzystną pogodą. Co możesz zrobić samodzielnie?

konserwacja dodano: 20.10.2011 11:47

Jaką POGODĘ będziemy mieć w CZERWCU w Polsce w 2012 roku?

Pogoda w czerwcu ma być... letnia. Oznacza to dość wysokie temperatury, ale i niestety deszcz. Kto wybiera się na urlop, powinien jechać w pierwszej połowie miesiąca.

deszcz dodano: 10.05.2012 10:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

pogoda szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pogoda. Wszystko na temat pogoda na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.