porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są skutki zimy w kwietniu? Śnieżyce w Polsce, Europa Środkowa zagrożona powodzią

Tegoroczna długa zima 2013 ma wiele negatywnych skutków. Duże opady śniegu w niedzielę wielkanocną sparaliżowały ruch drogowy w Polsce. W innych krajach europejskich, np. na Węgrzech, po obfitych opadach deszczu istnieje duże zagrożenie powodzią. Jakie są jeszcze skutki kwietniowej zimy?

kiedy nadejdzie wiosna dodano: 02.04.2013 11:55

Wiosenny atak zimy - jaka pogoda czeka nas na początku kwietnia?

Trudne warunki na drogach, wypadki i karambole spowodowane złą widocznością i warunkami atmosferycznymi (opady śniegu, zadymki), 5 tys. domów na Mazowszu bez prądu to wynik ataku zimy w Wielkanoc. Nie dziwiłoby to, gdyby czas był inny, ale przecież mamy wiosnę i początek kwietnia! Jak długo jeszcze będziemy mieć zimową aurę tej wiosny?

awarie dodano: 02.04.2013 07:27

Prognoza pogody na najbliższy tydzień 15-22.04. Czy czekają nas upały? Pogoda w drugiej połowie kwietnia

Wraz z początkiem kwietnia chcielibyśmy się już cieszyć słońcem. Z nadejściem pierwszych plusowych temperatur poczuliśmy wreszcie wiosnę. Czy pogodna aura utrzyma się dłużej? Sprawdź, jaka będzie pogoda w nadchodzącym tygodniu!

czy wróci zima dodano: 15.04.2013 14:55

Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta?

Synoptycy straszą nas, że tegoroczne Święta Wielkanocne będą... białe! Czy to możliwe? A może czeka nas wymarzona słoneczna pogoda? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

pogoda dodano: 01.04.2015 13:54

WIELKANOC PROGNOZA POGODY. Jaka jest prognoza pogody na Wielkanoc?

Prognoza pogody na Wielkanoc ciekawi wszystkich, szczególnie, że koniec marca nijak ma się do pory roku... W kalendarzu wiosna, a za oknami śnieg i kilkunastostopniowe mrozy. Na szczęście ostatnie dni marca powinny przynieść ocieplenie, niestety nie zawsze połączone ze słońcem. Jaka jest prognoza pogody na Wielkanoc ?

ocieplenie na wielkanoc dodano: 26.03.2013 21:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]

Nick Cave naprawdę nazywa się Nicholas Edward Cave. Urodził się ...

pogoda na kwiecień szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pogoda na kwiecień. Wszystko na temat pogoda na kwiecień na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.