porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są skutki zimy w kwietniu? Śnieżyce w Polsce, Europa Środkowa zagrożona powodzią

Tegoroczna długa zima 2013 ma wiele negatywnych skutków. Duże opady śniegu w niedzielę wielkanocną sparaliżowały ruch drogowy w Polsce. W innych krajach europejskich, np. na Węgrzech, po obfitych opadach deszczu istnieje duże zagrożenie powodzią. Jakie są jeszcze skutki kwietniowej zimy?

kiedy nadejdzie wiosna dodano: 02.04.2013 11:55

Wiosenny atak zimy - jaka pogoda czeka nas na początku kwietnia?

Trudne warunki na drogach, wypadki i karambole spowodowane złą widocznością i warunkami atmosferycznymi (opady śniegu, zadymki), 5 tys. domów na Mazowszu bez prądu to wynik ataku zimy w Wielkanoc. Nie dziwiłoby to, gdyby czas był inny, ale przecież mamy wiosnę i początek kwietnia! Jak długo jeszcze będziemy mieć zimową aurę tej wiosny?

awarie dodano: 02.04.2013 07:27

Prognoza pogody na najbliższy tydzień 15-22.04. Czy czekają nas upały? Pogoda w drugiej połowie kwietnia

Wraz z początkiem kwietnia chcielibyśmy się już cieszyć słońcem. Z nadejściem pierwszych plusowych temperatur poczuliśmy wreszcie wiosnę. Czy pogodna aura utrzyma się dłużej? Sprawdź, jaka będzie pogoda w nadchodzącym tygodniu!

czy wróci zima dodano: 15.04.2013 14:55

Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta?

Synoptycy straszą nas, że tegoroczne Święta Wielkanocne będą... białe! Czy to możliwe? A może czeka nas wymarzona słoneczna pogoda? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

pogoda dodano: 01.04.2015 13:54

WIELKANOC PROGNOZA POGODY. Jaka jest prognoza pogody na Wielkanoc?

Prognoza pogody na Wielkanoc ciekawi wszystkich, szczególnie, że koniec marca nijak ma się do pory roku... W kalendarzu wiosna, a za oknami śnieg i kilkunastostopniowe mrozy. Na szczęście ostatnie dni marca powinny przynieść ocieplenie, niestety nie zawsze połączone ze słońcem. Jaka jest prognoza pogody na Wielkanoc ?

ocieplenie na wielkanoc dodano: 26.03.2013 21:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

pogoda na kwiecień szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pogoda na kwiecień. Wszystko na temat pogoda na kwiecień na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.