porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić POKÓJ dla małego ALERGIKA?

Urządzając pokój dziecka chorującego na alergię, nie trzeba od razu zmieniać go w sterylne pomieszczenie. W pokoju powinny się jednak znaleźć jedynie niezbędne meble, ponadto szczególnie ważne jest utrzymanie go na bieżąco w czystości.

ALERGIA dodano: 21.03.2012 09:13

Jak urządzić pokój dla alergika? Pokój dla dziecka z alergią

Urządzając pokój dla dziecka z alergią na kurz i roztocza, trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, z jakich materiałów są wykonane podłoga, ściany, meble. Muszą być one łatwe do utrzymania w czystości, gdyż w pokoju alergika sprząta się o wiele częściej niż w pokoju dziecka bez podobnych problemów.

alergia na kurz dodano: 13.03.2013 11:29

Jakie podłogi i ściany wybrać do pokoju małego alergika?

Twoje dziecko ma alergię lub jest podatne na uczulenia, które skuteczenie uprzykrzają życie? Możesz osłabić ataki choroby. Wystarczy usunąć z otoczenia dziecka rzeczy, które mogą stanowić dla niego zagrożenie. Na początek zadbaj o odpowiednie wykończenie ścian i podłóg.

ALERGIA dodano: 18.03.2012 11:34 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

pokój dla alergika szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pokój dla alergika. Wszystko na temat pokój dla alergika na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.