porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

O czym jest program Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Polsat przygotował na wiosnę 2014 oryginalne telewizyjne show - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O czym jest nowy program z wiosennej ramówki Polsatu? Sprawdź, jakie są zasady programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznaj uczestników i jury nowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

twoja twarz brzmi znajomo dodano: 27.02.2014 12:25

Wiosenna ramówka POLSATU 2013. Co nowego zobaczymy w lutym w telewizji?

To koniec wizyt w Hotelu 52. W wiosennej ramówce Polsatu nie zobaczymy 7 sezonu serialu. Tym razem producenci przygotowali propozycję kryminalną - nowy serial "Na krawędzi". Zobacz, co jeszcze zmieni się w wiosennej ramówce Polsatu 2013.

na krawędzi nowy serial dodano: 05.02.2013 06:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Adam Kraśko to bez wątpienia największa gwiazda programu Rolnik szuka ...

polsat wiosenna ramówka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. polsat wiosenna ramówka. Wszystko na temat polsat wiosenna ramówka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.