porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

O czym jest program Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Polsat przygotował na wiosnę 2014 oryginalne telewizyjne show - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O czym jest nowy program z wiosennej ramówki Polsatu? Sprawdź, jakie są zasady programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznaj uczestników i jury nowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

twoja twarz brzmi znajomo dodano: 27.02.2014 12:25

Wiosenna ramówka POLSATU 2013. Co nowego zobaczymy w lutym w telewizji?

To koniec wizyt w Hotelu 52. W wiosennej ramówce Polsatu nie zobaczymy 7 sezonu serialu. Tym razem producenci przygotowali propozycję kryminalną - nowy serial "Na krawędzi". Zobacz, co jeszcze zmieni się w wiosennej ramówce Polsatu 2013.

na krawędzi nowy serial dodano: 05.02.2013 06:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

polsat wiosenna ramówka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. polsat wiosenna ramówka. Wszystko na temat polsat wiosenna ramówka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.