porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Polska - Anglia. Czy w trakcie meczu zostanie rozwinięta wielka flaga?

Polska w trakcie meczu z Anglią na Stadionie Narodowym może liczyć na doping kibiców. Jak łatwo się domyślić, przynajmniej pół stadionu będzie zdzierało gardła, by pomóc naszym orłom. W dopingu ma pomóc również wielka biało-czerwona flaga, tzw "sektorówka". Kto ją stworzył? Ile kosztowała?

Anglia dodano: 16.10.2012 14:23

Polska - Anglia. Który raz zagramy z Anglią? Jak do tej pory graliśmy z Anglikami? [VIDEO]

W ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2014 roku Polska zagra z Anglią na Stadionie Narodowym. Będzie to już trzecie spotkanie naszych zawodników. W tym momencie liderem naszej grupy są właśnie Anglicy, z 7 punktami na koncie. Jak dotychczas graliśmy przeciwko Anglii?

Anglia dodano: 15.10.2012 15:00

Polska - Anglia. Gdzie TRANSMISJA meczu? Gdzie obejrzeć spotkanie polskiej reprezentacji?

Ostatnie mecze reprezentacji Polski transmitowane były jedynie w formie pay-per-view. Najbliższy mecz eliminacyjny do mistrzostw świata 2014 POLSKA - ANGLIA rozgrywany na Stadionie Narodowym będzie można będzie zobaczyć w telewizji publicznej. Gdzie i o której zacznie się transmisja? Kto będzie komentować ten mecz?

Anglia dodano: 16.10.2012 14:40

Mecz Polska - Anglia. Dlaczego nie przeniesiono meczu na bardziej dogodny termin?

Mecz Polska - Anglia miał odbyć się we wtorek o 21:00. Mecz jednak przeniesiono na godzinę 17:00 w dniu następnym - a więc na środę, 17.10.2012. Dla kibiców chcących obejrzeć to spotkanie przed telewizorami to całkiem dobra informacja. Ale tylko dla nich. Dlaczego nie znaleziono dogodnego terminu?

Anglia dodano: 17.10.2012 15:40

Polska - Anglia. Co stanie się z kibicami, którzy wbiegli na murawę?

Do meczu Polska - Anglia nie doszło, ale nie oznacza to, że obyło się we wtorkowy wieczór bez dobrej zabawy. Oczywiście najwięcej mieli jej użytkownicy internetu za sprawą internetu, ale o rozrywkę zadbali również dwaj kibice, którzy wbiegli na boisko w trakcie ulewy. Co się z nimi stanie, czy zostaną za to ukarani i jaką karę mogą ponieść?

Anglia dodano: 17.10.2012 17:11 | odpowiedz (7)

Polska - Anglia. Jakie są najlepsze MEMY związane z meczem Polska - Anglia?

Mecz Polska - Anglia nie doszedł do skutku, bo dach na Stadionie Narodowym okazał się niepotrzebny. W końcu jak było gorąco w trakcie Euro 2012 to go zamknięto, a jak padało w październiku to go rozsunięto. Sensu w tym nie widać więc internauci zaczęli tworzyć memy. Ciekawe memy. Oto ich przegląd.

Anglia dodano: 17.10.2012 10:40

Czy wygrana z Mołdawią napawa optymizmem? Jak można ocenić kadrę Polski przed kolejnymi meczami?

Pod dwóch meczach, Polska współprowadzi z Anglią i Czarnogórą w grupie H eliminacji do mistrzostw świata w 2014 roku. Jednak, czy mimo niezłej zdobyczy punktowej powinniśmy się bardziej cieszyć, czy martwić grą polskich kadrowiczów? Jak naprawdę wyglądają nasze szanse w eliminacjach mundialowych?

eliminacje mistrzostw świata dodano: 13.09.2012 11:59

Mecz Polska - Anglia. Jakie są najlepsze żarty na temat tego spotkania, które się nie odbyło?

Po nieodbytym spotkaniu Polska - Anglia w internecie pojawiło mnóstwo memów na temat tego wydarzenia. Oczywiście nie obyło się też bez całkiem bezsensownych żartów. A skoro już o bezsensownych żartach mówimy, to autor nie mógł się powstrzymać, by ich nie przytoczyć. Oto kilka wybranych.

Anglia dodano: 17.10.2012 14:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?

Magdalena Smalara urodziła się w Gdyni 37 lat temu. Jest ...

POLSKA ANGLIA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. POLSKA ANGLIA. Wszystko na temat POLSKA ANGLIA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.