porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Eliminacje MŚ 2014. Polska w grupie H: Czy Polska ma jeszcze szanse awansować?

To nie żart! Mimo kolejnych wpadek polscy piłkarze przed dwiema kończącymi eliminacje do MŚ kolejkami spotkań wciąż mają realne szanse na awans. Łatwo jednak nie będzie, bo żeby marzyć o Mundialu muszą wygrać oba wyjazdowe spotkania - z Ukrainą i Anglią. A i dwa zwycięstwa mogą nie dać awansu.

eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA dodano: 04.10.2013 15:15

Eliminacje MŚ 2014. Polska w grupie H: jaka sytuacja? Czy Polska awansuje do mundialu?

W piątek, 7 czerwca, reprezentacja Polski dowodzona przez Waldemara Fornalika zagra z Mołdawią. Będzie to już szósty mecz naszej drużyny narodowej w eliminacjach do mistrzostw świata. Jak w tym momencie wygląda sytuacja w grupie H? Kto może awansować do mundialu w Brazylii w 2014 roku?

eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA dodano: 05.06.2013 10:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz to jeden z kandydatów, który w maju będzie ...

polska grupa mundial szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. polska grupa mundial. Wszystko na temat polska grupa mundial na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.