porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SPRZĄTANIE: 7 trików, żeby w szafie zapanował porządek

Zanim zaczniesz sprzątać, otwórz szafę, stań na środku garderoby, chwilę się zastanów. Zastosuj siedem poniższych rad. Gdy podejdziesz do sprzątania logistycznie, mniej się zmęczysz i na dłużej zachowasz porządek.

perfekcyjna Pani domu dodano: 01.05.2015 16:16

Praktyczne wyposażenie szafy: 5 sposobów na przechowywanie drobiazgów. Jak zadbać o porządek w szafie?

Nowoczesne wyposażenie szafy to gwarancja tego, że zmieszczą się w niej nie tylko płaszcze, czapki i buty, ale też apaszki, okulary, torby na zakupy czy rękawiczki. Przechowywanie rzeczy w szafie ułatwią ci między innymi wkłady do szuflady, funkcjonalne wieszaki do szafy czy plastikowe przegródki. Jak zadbać o porządek w szafie?

drobiazgi w szafie dodano: 17.04.2013 23:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

porządek w szafie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. porządek w szafie. Wszystko na temat porządek w szafie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.