porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Posadzka z płyt betonowych w ogrodzie – dlaczego warto ją stosować?

Betonowe płyty wbrew pozorom i panującym stereotypom są ostatnio często wybieranym materiałem do wykończenia posadzek na tarasach. Dlaczego warto zastanowić się nad ich zakupem?

płyty betonowe dodano: 11.03.2015 14:15

Jak wybetonować posadzkę?

Betonowe podłogi stają się coraz bardziej popularne. Doskonale zastępują płytki podłogowe komponując się zarówno z ciepłym drewnem jak i industrialnym wystrojem nowoczesnych wnętrz. Beton jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym, jego koszt - niewielki, a sposób użycia łatwy do opanowania.

beton dodano: 22.07.2014 17:35

Jak malować posadzkę z betonu? [SPRAWDZONE RADY]

Gdy wybrałeś już farbę do betonu i odpowiednio przygotowałeś jego powierzchnię, sprawdź, jak malować beton. Malowanie posadzki betonowej różni się trochę od malowania ścian i sufitów.

farba do betonu dodano: 28.06.2014 17:00

Czym pomalować posadzkę betonową? [SPRAWDZONE RADY]

Posadzki betonowe są bardzo trwałe i odporne na zniszczenie, ale niezbyt piękne. Odpowiednia farba odmieni ich ponury wygląd i sprawi, że będą łatwiejsze do czyszczenia.

farba do betonu dodano: 28.06.2014 16:59

Jaka POSADZKA sprawdzi się w GARAŻU?

Posadzka w garażu to nawierzchnia intensywnie użytkowana. Do jej wykonania stosuje się np. wylewki betonowe, posadzki żywiczne czy posadzki z masy cementowej. Podłoga w garażu może być również pokryta płytkami ceramicznymi. Sprawdź, jaka posadzka będzie najlepsza do twojego garażu.

farby do betonu dodano: 28.08.2012 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

posadzka betonowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. posadzka betonowa. Wszystko na temat posadzka betonowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.