porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Posadzka z płyt betonowych w ogrodzie – dlaczego warto ją stosować?

Betonowe płyty wbrew pozorom i panującym stereotypom są ostatnio często wybieranym materiałem do wykończenia posadzek na tarasach. Dlaczego warto zastanowić się nad ich zakupem?

płyty betonowe dodano: 11.03.2015 14:15

Jak wybetonować posadzkę?

Betonowe podłogi stają się coraz bardziej popularne. Doskonale zastępują płytki podłogowe komponując się zarówno z ciepłym drewnem jak i industrialnym wystrojem nowoczesnych wnętrz. Beton jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym, jego koszt - niewielki, a sposób użycia łatwy do opanowania.

beton dodano: 22.07.2014 17:35

Jak malować posadzkę z betonu? [SPRAWDZONE RADY]

Gdy wybrałeś już farbę do betonu i odpowiednio przygotowałeś jego powierzchnię, sprawdź, jak malować beton. Malowanie posadzki betonowej różni się trochę od malowania ścian i sufitów.

farba do betonu dodano: 28.06.2014 17:00

Czym pomalować posadzkę betonową? [SPRAWDZONE RADY]

Posadzki betonowe są bardzo trwałe i odporne na zniszczenie, ale niezbyt piękne. Odpowiednia farba odmieni ich ponury wygląd i sprawi, że będą łatwiejsze do czyszczenia.

farba do betonu dodano: 28.06.2014 16:59

Jaka POSADZKA sprawdzi się w GARAŻU?

Posadzka w garażu to nawierzchnia intensywnie użytkowana. Do jej wykonania stosuje się np. wylewki betonowe, posadzki żywiczne czy posadzki z masy cementowej. Podłoga w garażu może być również pokryta płytkami ceramicznymi. Sprawdź, jaka posadzka będzie najlepsza do twojego garażu.

farby do betonu dodano: 28.08.2012 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

posadzka betonowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. posadzka betonowa. Wszystko na temat posadzka betonowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.