porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JULIA PITERA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła

Julia Pitera, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 16 (OKW Płock). Pełnomocnik Rządu do Spraw Opracowania Programu Zapobiegania Nieprawidłowościom w Instytucjach Publicznych oraz była sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Julia Pitera dodano: 30.10.2012 13:23 | odpowiedz (1)

Jaka będzie odprawa dla byłego posła i senatora?

Bycie posłem to służba narodowi. Wielu posłów i senatorów rezygnuje w tym czasie z życia zawodowego, żeby w pełni oddać się tej ważnej pracy. Zobacz, ile za ukończenie tej służby dostanie każdy z posłów.

budżet dodano: 12.10.2011 13:59 | odpowiedz (1)

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

ANDRZEJ CZERWIŃSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Nowego Sącza. Zobacz SYLWETKĘ posła

Andrzej Czerwiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 14 (OKW Nowy Sącz). Działacz samorządowy, wieloletni prezydent Nowego Sącza i przewodniczący Parlamentarnego Zespołowi ds. Energetyki.

Andrzej Czerwiński dodano: 06.11.2011 19:30

Ile pieniędzy otrzymują parlamentarzyści? Ile zarabia poseł?

Ponad 24 tysiące złotych. Tyle miesięcznie otrzymują posłowie i senatorowie. Z części tych pieniądzy muszą się rozliczyć. Pensja posła i senatora - ile co miesiąc otrzymują posłowie?

dieta dodano: 04.01.2012 09:07

Agent Tomek: jak z agenta awansować na posła?

Agent Tomek, czyli Tomasz Kaczmarek, rozpoczął pracę w policji w 1995 roku. Uprawnienia do działania pod przykryciem uzyskał w 2002, wcześniej pracował m in. jako wywiadowca. W 2006 roku przeniósł się do Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak w 2011 r. został posłem na Sejm?

agent Tomek dodano: 16.05.2012 16:50 | odpowiedz (1)

Ziobro i Kotecka. Jak doszło do ślubu polityka i dziennikarki?

Europoseł Zbigniew Ziobro zakończył spekulacje dotyczące swojego związku z byłą dziennikarką TVP Patrycją Kotecką. Polityk poinformował o tym, że są już z Patrycją po ślubie kościelnym i spodziewają się dziecka. Ale to jeszcze nie koniec rewelacji!

Jarosław Kaczyński dodano: 26.10.2011 16:53

Afera w łodzkiej Platformie Obywatelskiej. Czy wiesz, o co w niej chodziło?

Okazuje się, że politycy potrafią dołki kopać pod sobą również we własnej partii. Tak jak w przypadku afery w łódzkiej Platformie Obywatelskiej. Poszło o rywalizację o wpływy między wicemarszałkiem Sejmu Cezarym Grabarczykiem a posłanką Iwoną Śledzińską-Katarasińską.

AFERA dodano: 25.01.2012 11:11

Kim jest Robert Biedroń, pierwszy gej w polskim Sejmie?

Wraz ze spektakularny sukcesem Ruchu Palikota, który przebojem dostał się do Sejmu, w polskim parlamencie po raz pierwszy pojawili się przedstawiciele mniejszości seksualnych. Obok transseksualistki Anny Grodzkiej jest też zdeklarowany gej – Robert Biedroń. Kim jest, o co będzie walczył poseł?

Anna Grodzka dodano: 19.10.2011 15:24 | odpowiedz (2)

MAREK WÓJCIK, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Koszalina. Zobacz SYLWETKĘ posła

Marek Wójcik, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 31 (OKW Katowice). Młody poseł, aktywista, a także członek regionalnych struktur PO. Jego pasją jest historia i bieganie.

Marek Wójcik dodano: 01.11.2011 15:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

poseł szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. poseł. Wszystko na temat poseł na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.