porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co jeść podczas podróży samochodem?

Jeśli odpowiednio przygotujesz żołądek do podróży, wielogodzinna jazda samochodem nie będzie męcząca. Nawet osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną mogą złagodzić jej objawy i przetrwać ją w dobrej kondycji. Mówimy, co jeść podczas podróży samochodem.

choroba lokomocyjna dodano: 28.04.2014 11:50

Posiłki dziecka w podróży. Co najmłodsi powinni jeść w samochodzie, samolocie, pociągu?

Jedzenie, które planujemy zaserwować naszym dzieciom w czasie podróży, trzeba starannie przygotować i zapakować. Najlepiej przeznaczyć na to osobną torbę, koszyk lub siatkę na zakupy. Oto kilka cennych rad, jak przygotować się na dziecięce jedzenie w aucie, pociągu czy samolocie.

jedzenie w aucie dodano: 03.09.2014 09:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

posiłki w podróży szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. posiłki w podróży. Wszystko na temat posiłki w podróży na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.