porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

POWIDŁA ŚLIWKOWE PRZEPIS. Jak zrobić powidła śliwkowe?

Przygotowanie powideł ze śliwek nie musi trwać kilka dni. Poznaj świetny i szybki przepis na te domowe przysmaki. Już nie będziesz musiała stać godzinami przy kuchence i mieszać gotujących się powideł. Jak zrobić oryginalne powidła śliwkowe?

Jak robić powidła dodano: 17.07.2013 11:36

Dżem, powidła, marmolada – czym się różnią?

Dżem, powidła i marmolada – czym różnią się od siebie poszczególne przetwory owocowe i które z nich są najsmaczniejsze?

dżem dodano: 18.11.2014 12:59

Przetwory domowe: dlaczego warto je robić?

Przetwory domowe przez jakiś czas nie były w modzie, ale ostatnio wracają do łask. Owoce i warzywa to porcja cennych dla naszego zdrowia składników. Zamykając je w słoikach zachowamy ich dobroczynne właściwości na dłużej. i unikniemy  sporej dozy chemicznych utrwalaczy, kóre znajdują się w przetworach wytwarzanych przemysłowo.

dżem jak zrobić dodano: 21.03.2016 11:27

Jakie ŚLIWKI są najlepsze na PRZETWORY?

Śliwki to jedne z najpopularniejszych owoców do jedzenia na surowo oraz na przetwory: powidła, dżemy, kompoty. Śliwki możemy także suszyć i marynować w occie bądź innych zalewach.

dżemy dodano: 10.08.2012 09:55

PRZETWORY NA ZIMĘ: Dżemy, konfitury, powidła, marmolady – czym się różnią?

Stojąc w sklepie przed półką z przetworami owocowymi, zdarza ci się zastanawiać, jaka jest naprawdę różnica między dżemem a marmoladą, konfiturą a powidłami? Tajemnica tkwi w owocach, zawartości cukru i sposobie przygotowania.

cukier dodano: 24.09.2013 10:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

powidła szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. powidła. Wszystko na temat powidła na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.