porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Choroby powiek. Na jakie choroby narażone są powieki? Jak im zapobiegać?

Każda zmiana na powiece powinna być skontrolowana przez okulistę. Na powiekach mogą rozwijać się niewinne dolegliwości, ale także nowotwory złośliwe. Schorzenia powiek, które się powtarzają mogą sugerować istnienie choroby ogólnoustrojowej, np. cukrzycy. Na jakie choroby narażone są powieki?

choroby powiek dodano: 12.12.2012 15:02

Dlaczego płaczemy? Jak powstają łzy? Czy można płakać na zawolanie?

Łzawić potrafi wiele zwierząt, za to jedynym, które umie płakać jest człowiek. Płacz to specjalny rodzaj łzawienia: nerwowa nadprodukcja łez. Chociaż powodów do płaczu jest wiele, oczy łzawią tylko z trzech powodów.

błona śluzowa dodano: 16.08.2013 11:08

Jak powiększyć makijażem małe oczy?

Pragniemy mieć wielkie i piękne oczy jak hinduskie piękności z bollywoodzkich hitów filmowych. Europejki jednak rzadko mają duże oczy. Możemy sobie za to pomóc makijażem, by je powiększyć.

cień do powiek dodano: 06.08.2014 09:03

Jak przygotować powieki do makijażu?

Powieki są jedną z najmocniej przetłuszczających się partii twarzy. Tłuszcz jest największym wrogiem cieni do powiek. Zanim nałożymy makijaż, trzeba go usunąć. Wtedy makijaż nie będzie wymagał korekty i to nawet przez cały dzień.

cień do powiek dodano: 05.08.2014 17:56

Worki pod oczami - jakie są ich przyczyny?

Worki pod oczami psują wygląd kobiecej i męskiej twarzy. O ile panie mogą sprytnie zatuszować zaokrąglenia pod okiem makijażem, o tyle panowie wyglądają często na zmęczonych i niewyspanych. Czy worki pod oczami powstają zawsze na skutek braku snu? Mówimy, jakie są przyczyny powstawania worków pod oczami.

worki pod oczami dodano: 19.04.2014 08:45 | odpowiedz (2)

Sposoby na opadające powieki - jakie są?

Gdy opadają nam powieki, nie wygląda to dobrze. Oczy wydają się jakby przymknięte, mniejsze. Poza tym przy opadających powiekach możemy mieć spory problem z makijażem. Jak sobie zatem radzić z opadającymi powiekami?

opadające powieki dodano: 20.12.2013 07:59

Jak wykonać makijaż smoky eyes? Na KARNAWAŁ lub STUDNIÓWKĘ

W życiu codziennym kobiety malują się lekko, ale za to w karnawale kobiece twarze przeżywają prawdziwy makijażowy boom. Chcesz mieć mocny makijaż, który każdemu rzuci się w oczy i co ważniejsze, utrzyma się przez całą noc? Podążaj za naszymi poradami i zrób słynne i bardzo modne smoky eyes!

ciemne kolory dodano: 20.01.2012 12:59 | odpowiedz (1)

Makijaż karnawałowy. Jak zrobić MAKIJAŻ NA KARNAWAŁ krok po kroku?

Zjawiskowa kreacja, wystrzałowa fryzura i olśniewający makijaż, który jest dopełnieniem całej karnawałowej stylizacji. Karnawał to czas zabawy, więc makijaż także powinien być fantazyjny i wyrazisty. Jak wyczarować idealny makijaż, który przetrwa całą noc karnawałowych szaleństw? Makijaż na karnawał. Przekonaj się, jak w szybki sposób, i to w warunkach domowych, dokonać całkowitej zmiany swojego wyglądu. W tym odcinku 'Studia Urody' Kubanka przekazuję wiedzę, w jaką powinna być zaopatrzona każda kobieta.

fluid dodano: 28.11.2012 07:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Kidawa-Błońska, nowa marszałek Sejmu. Co o niej wiemy?
Małgorzata Kidawa-Błońska, nowa marszałek Sejmu. Co o niej wiemy?

Małgorzata Kidawa-Błońska, posłanka Sejmu V, VI i VII kadencji z ...

powieki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. powieki. Wszystko na temat powieki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.