porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Powikłania po zapaleniu płuc - jakie mogą być?

Zapalenie płuc to jedna z najpoważniejszych chorób układu oddechowego. Po przebytym zapaleniu płuc mogą wywiązać się różne powikłania. Należą do nich płyn w opłucnej i ropniak opłucnej oraz ropień płuca.

zapalenie płuc dodano: 22.01.2014 00:18

ZAPALENIE PŁUC - jakie powikłania mogą wystąpić?

Zapalenie płuc to jedna z najczęściej bagatelizowanych chorób. Każdy z nas powinien mieć świadomość, jak szkodliwe mogą być konsekwencje objawów tej choroby. Nieleczone zapalenie może skończyć się wystąpieniem innych problemów ze zdrowiem. Jakie powikłania mogą wystąpić po zapaleniu płuc?

choroby płuc dodano: 13.08.2012 09:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

powikłania po zapaleniu płuc szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. powikłania po zapaleniu płuc. Wszystko na temat powikłania po zapaleniu płuc na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.