porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

TVN emituje nowe kulinarne show o nazwie MasterChef. Kiedy emisja i powtórka programu?

"MasterChef" to nowy program kulinarny z Magdą Gessler w roli jednej z jurorek. Show jest kolejną cieszącą się dużą popularnością produkcją TVN-u. Sprawdźcie, kiedy można oglądać program i kiedy jest jego powtórka.

Magda Gessler dodano: 27.09.2012 12:06

Powtórki seriali i programów - kiedy i o której godzinie można obejrzeć?

Kiedy są powtórki seriali i programów tv? Jeśli przegapiłaś odcinek swojego ulubionego serialu lub programu, nic straconego - masz jeszcze szansę obejrzeć jego powtórkę. Mówimy, kiedy i o której godzinie emitowane są powtórki najpopularniejszych programów i seriali: m.in. "Przyjaciółki", "Aż po sufit", "Must be the music", The Voice of Poland", "Taniec z gwiazdami", Twoja twarz brzmi znajomo" i wielu innych.

kiedy powtórki lekarzy dodano: 05.09.2015 14:05 | odpowiedz (5)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adolf Eichmann. Życie i śmierć nazisty

Adolf Eichmann, sprawca jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości, główny ...

powtórki programów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. powtórki programów. Wszystko na temat powtórki programów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.