porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak PRASOWAĆ MĘSKĄ KOSZULĘ? Poradnik

Dobrze wyprasowana koszula jest atutem eleganckiego mężczyzny. Jak samemu wyprasować swoją koszulę? Nie jest to trudne, jeśli prasować ją będziesz zgodnie z naszymi radami.

koszula męska dodano: 17.10.2012 18:17 | odpowiedz (1)

Jak dobrze WYPRASOWAĆ MĘSKĄ KOSZULĘ? Perfekcyjnie uprasowana koszula na Wigilię i sylwestra

Elegancki mężczyzna nosi perfekcyjnie uprasowane koszule. Jak się to robi? Wbrew pozorom prosto – obsługa żelazka i deski do prasowania jest przecież łatwiejsza, niż obsługa stacji kosmicznej. Potrzeba jedynie wprawy – jak do wszystkiego. To w końcu ćwiczenie czyni mistrza! Podpowiadamy, jak perfekcyjnie wyprasować męską koszulę.

jak uprasować koszulę dodano: 20.12.2012 16:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?

Polski projektant Janusz Kaniewski zmarł 9 maja 2015 roku. Miał ...

prasowanie męskiej koszuli szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prasowanie męskiej koszuli. Wszystko na temat prasowanie męskiej koszuli na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.