porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Preppers - kto to jest?

Preppers to człowiek przygotowany na każde zagrożenie. Ma wybudowany schron, zgromadzone zapasy jedzenia o długim terminie ważności i wodę, a nawet swój generator prądu. Jest przygotowany na każdą ewentualność. To taki współczesny Robinson Crusoe.

dodano: 13.05.2015 09:47

Prepersi w Polsce: szkolenia i treningi

Prepersi muszą być przygotowani na najgorsze - wybuch wojny, apokalipsę Zombie, epidemię, atak terrorystyczny lub kataklizm naturalny na niespotykaną skalę. Nie musisz wszystkiego uczyć się sam! Grupy polskich Prepersów prowadzą specjalistyczne szkolenia. Jak na nie trafić? Czego się nauczysz?

apokalipsa dodano: 20.10.2015 11:57

Kim są prepersi? Na czym polega bycie prepersem?

Kim są tajemniczy Preppersi? Czy to sekta? A może zabawa dla bogatych ludzi? Sprawdź, po czym poznać Preppersów i jak wygląda ich życie!

apokalipsa dodano: 21.10.2015 11:20

Prepersi - kim są?

Co byśmy zrobili, gdyby nieoczekiwanie, z dnia na dzień wybuchła wielka wojna? Gdyby w Ziemię uderzyła asteroida lub gdyby nadciągnął wielki kataklizm? Są ludzie, którzy z szukania odpowiedzi na te pytania uczynili swoje hobby i sposób na życie.

apokalipsa dodano: 20.10.2015 11:54

Prepersi. Przygotowanie do sytuacj kryzysowej krok po kroku

Obawiasz się wielkiej wojny, globalnego kataklizmu? Chcesz ochronić siebie i swoją rodziną w sytuacji zagrożenia na niespotykaną wcześniej skalę? Wszystkich Preppersów łączy to, że na te pytania odpowiadają: Zdecydowanie tak! Co robić, żeby też być świetnie przygotowanym na najgorsze?

koniec świata dodano: 20.10.2015 11:55

Niezbędnik prepersa. Jak się przygotować na koniec świata

Apteczka, konserwy, tabletki do odkażania wody, plecak ratunkowy, siekiera... Każdy prawdziwy Preppers ma to wszystko pod ręką i potrafi tego użyć w każdej chwili. Co musisz kupić, żeby tak jak Preppersi być przygotowanym na kataklizm, wojnę lub koniec świata?

agregat prądotwórczy dodano: 20.10.2015 11:55

Polscy preppersi. Kim są? Stowarzyszenia prepersów

Chociaż ruch preppersów, czyli osób przygotowujących się na nadejście końca świata lub wojny czy kataklizmów, narodził się w USA, to już dawno temu dotarł do Polski. Niektórzy od dawna byli preppersami, tylko nie wiedzieli, ze tak to się nazywa. Gdzie ich szukać?

grupa dodano: 20.10.2015 11:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

Preppers szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Preppers. Wszystko na temat Preppers na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.