porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

DZIEŃ NAUCZYCIELA: jaki prezent podarować nauczycielowi?

Mimo wprowadzonego do szkół zakazu obdarowywania nauczycieli, tradycja pozostaje silniejsza. Podpowiadamy kilka pomysłów na prezent dla nauczyciela, w przygotowanie którego może zaangażować się dziecko.

dziecko dodano: 15.09.2014 10:19

Prezent na Dzień Nauczyciela: czego NIE KUPOWAĆ?

Dzień Nauczyciela jest ważnym dniem w ciągu roku szkolnego. Tego dnia chcemy wyróżnić wychowawców i nauczycieli naszych dzieci. Nieodłącznym atrybutem Dnia Nauczyciela są kwiaty lub jakiś mały upominek dla nauczyciela. Czy wszystkie prezenty jednak są odpowiednie dla nauczycieli?

dzień nauczyciela dodano: 10.10.2014 13:17

Jaki prezent dla nauczyciela? Skromnie, ale z klasą!

Prezent dla nauczyciela na koniec roku powinien być skromy i w miarę niedrogi. Co wybrać, by z klasą podziękować wychowawcy za jego pracę? Oto kilka niezawodnych pomysłów na prezent dla nauczyciela.

co dać nauczycielowi dodano: 11.06.2015 12:05

Prezent dla nauczyciela na koniec roku. Jaki upominek mogą zrobić dzieci? [POMYSŁY]

Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego nie musi być drogi. Alternatywą dla wyjazdów do SPA, pralek i lodówek są laurki, pudełeczka i rzeźby wykonane przez nasze dzieci. Mówimy, jak własnoręcznie przygotować oryginalny prezent dla nauczyciela.

koniec roku szkolnego dodano: 08.06.2015 12:41

Koniec roku – jaki prezent można zrobić dla nauczyciela własnoręcznie? Prezent dla nauczyciela

Jakim prezentem można zaskoczyć wychowawcę? Na pewno czymś przygotowanym specjalnie dla niego. Mówimy, jakie prezenty można wykonać samodzielnie. Prezent dla nauczyciela - nasze propozycje.

koniec roku dodano: 08.06.2015 13:38

Prezent na Dzień Nauczyciela: co kupić albo zrobić?

Goździk, róża albo inny kwiat to najczęstsze podarunki na Dzień Nauczyciela. Kwiaty szybko więdną i tak naprawdę żadna z nich pamiątka. Sami nauczyciele (szczególnie ci z wieloletnim stażem) też chyba nie odczuwają zbyt dużej radości z takiego podarku. Może czas na małą odmianę?

co kupić nauczycielowo dodano: 01.09.2014 14:44

DZIEŃ NAUCZYCIELA - lepszy prezent kupiony czy zrobiony?

Kupno prezentu na Dzień Edukacji Narodowej to najprostsze i najszybsze rozwiązanie, ale nigdy nie zastąpi samodzielnie wykonanego drobiazgu. Dowiedz się, czemu zrobiony prezent bardziej ucieszy nauczyciela.

co wybrać dodano: 05.10.2014 09:31 | odpowiedz (2)

Prezent dla nauczyciela – coroczny dylemat

Wielkimi krokami zbliża się 14 października – Dzień Edukacji Narodowej, tradycyjnie nazywany Dniem Nauczyciela. Jest to świetna okazja do tego, by podziękować pedagogom za ich pracę. Jak dać wyraz swej wdzięczności? Świetnym prezentem będzie... gazeta o nauczycielu!

dzień nauczyciela dodano: 02.10.2014 07:46

Prezenty dla nauczycieli co kupić? Ranking popularnych prezentów dla nauczycieli w 2013 roku? Prezent dla nauczyciela

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Zakończenie roku to idealny moment, żeby podziękować nauczycielom za ich pracę. Prezentujemy ranking najbardziej popularnych prezentów dla nauczycieli. Mówimy, co podarować nauczycielom z okazji końca roku szkolnego. Prezent dla nauczyciela - nasze propozycje.

prezent dla wychowawcy dodano: 15.06.2013 23:49

Co kupić nauczycielowi na koniec roku? Co podarować gdy nauczyciel to katechetka? Prezent dla nauczyciela

Jaki prezent dla nauczyciela? Najlepiej zapytać samego nauczyciela. A jeśli tym nauczycielem jest zakonnica - katechetka? Oto prawdziwa historia. Co kupić nauczycielowi na koniec roku? Co dać siostrze zakonnej w prezencie na zakończenie roku szkolnego?

nauczyciel katecheta dodano: 16.06.2013 08:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

prezent dla nauczyciela szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prezent dla nauczyciela. Wszystko na temat prezent dla nauczyciela na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.