porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Prezenty kulinarne - jak własnoręcznie zrobić prezenty, które będą smakowały najblizszym?

Kulinarny prezent na pewno ucieszy zarówno łasucha, jak i smakosza. Szczególnie pyszności przygotowane w domu, mogą być pożądanym podarkiem. Dżemy, konfitury i ciasteczka sprawią każdemu radość. Należy tylko odpowiednio je zapakować: bezpiecznie i pięknie.

ciasteczka dodano: 08.12.2012 18:44

Dzień Matki. Prezent własnej roboty – co dzieci mogą zrobić same?

Prezent, dar, upominek. Ładne słowa. Ale czy to o nie tak naprawdę chodzi mamom? Czy właśnie na prezentach im zależy? Mówimy, kto i jak może uprzyjemnić mamom Dzień Matki.

dzień matki dodano: 06.05.2015 13:28 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

prezent zrobiony samodzielnie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prezent zrobiony samodzielnie. Wszystko na temat prezent zrobiony samodzielnie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.