porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Prezenty kulinarne - jak własnoręcznie zrobić prezenty, które będą smakowały najblizszym?

Kulinarny prezent na pewno ucieszy zarówno łasucha, jak i smakosza. Szczególnie pyszności przygotowane w domu, mogą być pożądanym podarkiem. Dżemy, konfitury i ciasteczka sprawią każdemu radość. Należy tylko odpowiednio je zapakować: bezpiecznie i pięknie.

ciasteczka dodano: 08.12.2012 18:44

Dzień Matki. Prezent własnej roboty – co dzieci mogą zrobić same?

Prezent, dar, upominek. Ładne słowa. Ale czy to o nie tak naprawdę chodzi mamom? Czy właśnie na prezentach im zależy? Mówimy, kto i jak może uprzyjemnić mamom Dzień Matki.

dzień matki dodano: 06.05.2015 13:28 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...

prezent zrobiony samodzielnie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prezent zrobiony samodzielnie. Wszystko na temat prezent zrobiony samodzielnie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.