porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest prezydent Syrii? Czy Baszar Al- Assad od zawsze miał być prezydentem Syrii?

W krajach arabskich rozpowszechnia się wiosna ludów. Społeczeństwo buntuje się przeciwko dyktatorom, padają kolejny rządy w Egipcie, Tunezji, Libii. Kim jest syryjski prezydent jeden z ostatnich nie obalonych przywódców?

baszar dodano: 03.11.2011 10:42

Syria i łamanie praw człowieka. Co się dzieje na Bliskim Wschodzie?

Od marca 2011 roku w Syrii zginęło tysiące ludzi. Reżim Bashara al-Assada dokonuje aresztowań, porwań i morduje cywili oraz osoby związane z opozycją. Arabska wiosna ludów pochłonęła już wiele ofiar, a konflikt ciągle się zaostrza - czy wybuchnie wojna domowa? Jakie prawa człowieka są łamane w Syrii?

Bashar al-Assad dodano: 13.03.2012 14:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?

W ostatnim miesiącu znów głośno zrobiło się o pisarzu i ...

prezydent Syrii szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prezydent Syrii. Wszystko na temat prezydent Syrii na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.