porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PRIMA APRILIS – skąd się wziął ten zwyczaj? Żarty i dowcipy na 1 kwietnia

Prima aprilis – dzień żartów – najbardziej chyba lubią młodzi i... dziennikarze. Jedna i druga grupa 1 kwietnia prześciga się w oryginalności swoich żartów, tak w dobrym, jak i w złym znaczeniu. A czy zastanawialiście się, skąd się wziął ten obyczaj?

1 kwietnia dodano: 01.04.2015 11:30

Jakie są SKUTKI astronomicznej wiosny? Zobacz, jak radzić sobie ze zmianami klimatu

Dzień Wagarowicza, prima aprilis, majówka, długi weekend, Wielkanoc – jednym słowem - WIOSNA! Astronomiczna wiosna wystartowała 20 marca o 6:14 rano, od tej chwili dni stały się dłuższe, a noce krótsze. Jednak wiosna astronomiczna to nie jedyny początek wiosny, jest jeszcze wiosna fenologiczna, termiczna, klimatyczna i przyrodnicza. Jakie są skutki wiosny? Mówimy, co nas czeka w nadchodzących miesiącach.

astronomiczna wiosna dodano: 31.03.2013 15:05

Co Sebastian Mila będzie robił w Prima Aprilis?

Wielu uważa, że Sebastian Mila, piłkarz, jest uderzająco podobny do Bartosza Żukowskiego, aktora, grającego Waldusia Kiepskiego w serialu komediowym „Świat według Kiepskich”. Realizatorzy popularnego sitcomu wpadli na pomysł, żeby to podobieństwo skonfrontować... na planie filmowym.

Bartosz Żukowski dodano: 01.04.2015 11:30

Zielone ciasto ze szpinakiem [PRZEPIS na WIELKANOC]

Słodkie ciasto z zielonego warzywa? To może być jadalne, a nawet bardzo smaczne! Przedstawiamy przepis na ciasto ze szpinaku. Naturalny zielony barwnik sprawi, że Twój wypiek będzie zdrową, wiosenną ozdobą wielkanocnego stołu. Zaskocz swoich najbliższych i zrób "szpinakowca" na prima aprilis!

ciasto na Wielkanoc dodano: 31.03.2015 13:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

Prima aprilis szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Prima aprilis. Wszystko na temat Prima aprilis na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.