porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy wiesz, kto najczęściej manipuluje danymi w Wikipedii?

Codziennie w Wikipedii dokonywanych jest około 1 miliona zmian. Wiemy to dzięki WikiScannerowi, który wymyślił Virgil Griffith, zdolny student informatyki z California Insitute od Technology. Sprawdź, kto najczęściej "grzebie" w Wikipedii, manipulując danymi!

 

CIA dodano: 26.01.2012 12:40

KONIEC PROGRAMU "Szansa na sukces". Jaki jest powód odejścia Wojciecha Manna?

Po 19 latach Wojciech Mann zrezygnował z bycia prowadzącym program "Szansa na sukces". Powodem jego odejścia był konflitk z produkcją. TVP kończy emisję popularnego programu. Szansa na sukces” nadawana była w telewizyjnej Dwójce od listopada 2003 roku. Jej laureatami są m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, czy Anna Wyszkoni.

koniec dodano: 28.03.2012 16:40

Jak dostać się do programu Perfekcyjna Pani Domu? Castingi Małgorzaty Rozenek w TVN Style

Perfekcyjna Pani Domu to program dla tych, którzy nie radzą sobie z porządkami we własnych czterech kątach. Prowadząca Małgorzata Rozenek ujawnia w nim wiele sposobów na uporządkowanie domowego ogniska. Jak zostać bohaterem magazynu? Wystarczy wypełnić formularz i przesłać go do redakcji TVN Style.

Jak się dostać dodano: 23.05.2012 09:57

Gdzie i kiedy odbędą się precastingi do III edycji Must Be The Music - Tylko Muzyka?

Telewizja Polsat rusza w listopadzie z precastingami do 3. edycji muzycznego show "Must Be The Music - Tylko muzyka". Na przełomie listopada i grudnia odbędą się w ośmiu miastach Polski przesłuchania muzycznych talentów. W jakich lokalizacjach i kiedy dokładnie odbędą się precastingi?

castingi dodano: 31.10.2011 16:42 | odpowiedz (1)

O czym jest program Jak ja wyglądam?

Na kanale Club TV możemy oglądać drugą serię programu "Jak ja wyglądam". Zobacz, o czym jest audycja, do kogo jest skierowana i kto może zgłosić się do udziału w programie. Jak się dostać do telewizyjnego show?

brytyjska aktorka dodano: 08.01.2012 10:59

SZYMON NA ŻYWO - co to za program, kto będzie jego gospodarzem?

Stacja TVN szykuje nowy telewizyjny program rozrywkowy. Już wiosną na ekranach zagości "Szymon na żywo" a poprowadzi go nikt inny, jak sam Szymon Majewski. Na czym będzie polegać to widowisko?

program rozrywkowy dodano: 30.01.2012 16:06 | odpowiedz (1)

Rolnik szuka żony w TVP1. O co chodzi? [ZASADY]

TVP 1 zaprezentuje na jesieni swoją najnowszą produkcję z nowego dla polskiej telewizji formatu - programu matrymonialnego. „Rolnik szuka żony” będzie pokazywał losy 8 mężczyzn, którzy mieszkają na wsiach w Polsce i nie mogą znaleźć sobie partnerki. Już w środę 21 maja TVP1 wyemituje zerowy odcinek nowego programu. Pełna premiera dopiero na jesień 2014 roku.

jedynka dodano: 08.09.2014 09:56

BITWA NA GŁOSY 2, Jakie gwiazdy występują w drugiej edycji programu TVP2?

Druga edycja telewizyjnego widowiska "Bitwa na głosy" gości w marcu na telewizyjnych ekranach TVP 2. Osiem muzycznych gwiazd szkoli swoje grupy ludzi, pochodzących z ich rodzinnych miejscowości. Kogo zobaczymy w programie?

BITWA NA GŁOSY dodano: 10.03.2012 16:40

O co chodzi w programie "FRYZJERZY NA RING"? Gdzie będzie można go obejrzeć?

Fryzjerstwo to nie tylko zawód, to sztuka. Rzeźbiarze fryzur zmierzą się w walce o tytuł najbardziej twórczego i pomysłowego fryzjera oraz o nagrodę w wysokości 100 000 dolarów. Program „Fryzjerzy na ring” będzie emitowany na Club TV.

brooke burns dodano: 06.02.2012 12:45

JESIENNA RAMÓWKA TVP: trzy nowe seriale, Liga Mistrzów - co jeszcze można obejrzeć w TVP?

Nowe polskie seriale, a także kontynuacje tyh już znanych, w których oglądać będziemy dalsze losy ulubionych bohaterów, premiery Teatru TV, dobre filmy dokumentalne, programy edukacyjne dla dzieci, śpiewające show to propozycje Jedynki i Dwójki dla widzów na jesienne dni. Co ciakawego w nowej, jesiennej ramówce TVP?

jesienna ramówka TVP dodano: 23.08.2012 13:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Żyliński, książę milioner. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jan Żyliński to polski książę, urodzony i wychowany w Londynie ...

program szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. program. Wszystko na temat program na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.