porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak znaleźć architekta? Budowa domu według projektu indywidualnego

Dzięki wizji architekta nasz dom zaczyna żyć – najpierw na papierze, później przeniesiony do rzeczywistości. Jego wyobraźnia nadaje naszym potrzebom i upodobaniom realny kształt. Podpowiadamy, jak znaleźć architekta, który zaprojektuje twój wymarzony dom.

architekt dodano: 02.10.2012 14:37

Jak współpracować z architektem wnętrz?

Obecnie nasze domy w większym stopniu tworzą różni specjaliści, a coraz mniej my sami. Dom buduje firma deweloperska, ogródek powierzamy projektantowi terenów zielonych, a o kolorze ścian decyduje architekt wnętrz. Korzystając z pomocy specjalistów, starajmy się współpracować z nimi, jasno wyrażać swoje potrzeby i gusta - żeby dom tworzony z ich pomocą był przede wszystkim nasz. Jeśli architekt nakłania nas do jednego rozwiązania, które nam nie odpowiada, najlepiej po prostu w porę się wycofać.

architekt dodano: 15.10.2013 15:37

Ekologiczne wzornictwo: czy istnieją piękne przedmioty z odzysku?

Czas bezrefleksyjnej konsumpcji się kończy. Żeby nie utonąć w śmieciach, producenci i kupujący przykładają coraz większą wagę do kwestii ochrony środowiska. To nie tylko moda, ale konieczność - każdy z nas może się do tego przyczynić, nie tylko sortując śmieci, ale też kreatywnie je przetwarzając.

eko dodano: 22.09.2011 12:49 | odpowiedz (1)

ALEX CAPRICE, czyli marynarki i reklama z Natalią Siwiec. Kim jest Alexander Chumakou?

Alex Caprice to chyba jedno z najgorętszych męskich nazwisk ostatnich miesięcy. Jest przystojny, bardzo utalentowany i budzi zachwyt kobiet. Mówimy, kim naprawdę jest Alexander Chumakou, który zasłynął reklamą z Natalią Siwiec

alex caprice dodano: 24.05.2013 17:12 | odpowiedz (2)

Ross Lovegrove - kim jest i co projektuje?

Ross Lovegrove ma bzika na punkcie materiałoznawstwa i technologii. Organiczne formy projektów to znak rozpoznawczy Rossa Lovegrove. Co wiemy o tym wyjątkowym projektancie?

designer dodano: 01.03.2013 15:29

RODRIGO DE LA GARZA. Kim jest pochodzący z Meksyku projektant mody męskiej?

Rodrigo De La Garza to meksykański projektant, który pracuje w Polsce. Jego pierwsza kolekcja pojawiła się wiosną 2010 roku. W tej chwili ubrania jego marki, De La Garza, noszą polskie gwiazdy takie jak Muniek Staszczyk, Maciej Rock, Paweł Wilczak czy DJ Boogie. Kim jest Rodrigo De La Garza? Pochodzący z Meksyku projektant mody męskiej postanowił pracować w Polsce i sprowadził alpaki.

De La Garza dodano: 27.10.2012 09:28 | odpowiedz (1)

Kim jest Grzegorz Matląg, czyli Maldoror? Kim jest projektant, który chce zatrudnić mamę Madzi, Katarzynę Waśniewską, jako modelkę?

Maldoror (Grzegorz Matląg) nazywany jest projektantem "mrocznym i niepokornym", awangardowym, łamiącym konwencje. Jego marka Mardoror Low Couture określana jest zaś jako najbardziej kontrowersyjna w polskim świecie mody. Kim jest Grzegorz Matląg? Kim jest projektant, który chce zatrudnić mamę Madzi, Katarzynę Waśniewską, jako modelkę?

design dodano: 26.10.2012 11:54 | odpowiedz (1)

Designer Bartosz Mucha - co o nim wiemy?

Bartosz Mucha projektuje przedmioty o prostych formach, ale o złożonej funkcji. Jeszcze podczas studiów stworzył własną markę Poor Design. Sam siebie sytuuje na pograniczu sztuki i designu, choć coraz bardziej skłania się ku projektowaniu, które także wykłada na uczelniach w Krakowie i Poznaniu.

Bartosz Mucha dodano: 02.02.2015 08:42

Modne SUKIENKI dla małych dziewczynek. Zobacz, gdzie kupić modne i wygodne sukienki dla swojej córki!

Jeżeli wybierasz się ze swoją córką na jakąś specjalną uroczystość, a jeszcze nie masz pomysłów na strój dla niej, skorzystaj z naszych zakupowych rad. Mówimy, gdzie i za ile można kupić modne sukienki dla dziewczynek.

dzieci dodano: 05.06.2012 17:32 | odpowiedz (7)

Biżuteria MARTYNY TEJWAN. Przeczytaj, co o sobie i swojej biżuterii mówi artystka?

MARTYNA TEJWAN to artystka, którą inspiruje wiele rzeczy. Najlepiej świadczą o tym jej kolekcje biżuterii – niezwykle zróżnicowane, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem materiałów, z których zostały wykonane. W swoich pracach wykorzystuje m.in. sznurek, srebro, mosiądz czy tekturę falistą.

4women dodano: 26.09.2012 10:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

projektant szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. projektant. Wszystko na temat projektant na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.