porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Mała łazienka czy tylko WC? Czy w domu jednorodzinnym potrzebne są dwie łazienki?

W domu jednorodzinnym spotykamy zwykle dużą łazienkę rodzinną na piętrze i małe WC na parterze. Jednak wiele osób, już na etapie projektu, w miejscu toalety planuje małą łazienkę z prysznicem. Czy to się opłaca? Czy ktoś, poza gośćmi, będzie korzystał z małej łazienki na parterze?

aranżacja łazienki dodano: 27.05.2012 14:05 | odpowiedz (1)

Jak zagospodarować małą łazienkę? PROJEKTY ŁAZIENEK

Co warto wiedzieć, zastanawiając się jak urządzić małą łazienkę? Jakie wybrać wyposażenie łazienki? Jak w niewielkiej łazience rozmieścić umywalkę, sedes i prysznic? Mała łazienka wymaga dobrego projektu. Mówimy, jak zaplanować i urządzić małą łazienkę.

aranżacja łazienki dodano: 28.05.2012 08:23

Czy MAŁA ŁAZIENKA może być wygodna? Jak ją urządzić?

Mała łazienka to wyzwanie. W niewielkich mieszkaniach łazienki mają często powierzchnię zaledwie ok 3-4 m2. Czy na tak małej przestrzeni można zmieścić toaletę, umywalkę, pralkę i wannę? Mamy dobrą wiadomość: jeśli dobrze przemyślimy i uważnie rozrysujemy projekt łazienki i dobierzemy odpowiednie sprzęty - da się!

aranżacja łazienki dodano: 02.09.2011 13:39

PROJEKTY ŁAZIENEK. Jak urządzić małą łazienkę?

Mała łazienka – utrapienie tych wszystkich, którzy mieszkają w blokach z wielkiej płyty, a także tych, którzy mają mieszkania w budynkach z lat 50. i 60. Część z nas decyduje się na przebudowę, i powiększenie łazienki kosztem szafy wnękowej lub pokoju. A jeśli nie chcemy remontu?

aranżacja małej łazienki dodano: 28.05.2012 07:10

ARANŻACJE MAŁYCH ŁAZIENEK. Jak urządzić małą łazienkę?

Mała łazienka to częsty problem mieszkań w bloku. Jak urządzić mała łazienkę, by była ładna i wygodna? Przede wszystkim weźmy centymetr do ręki i dokładnie rozplanujmy przestrzeń. Do małej łazienki warto też wybrać ceramikę łazienkową i meble o mniejszych wymiarach od standardowych.

aranżacja małej łazienki dodano: 17.01.2012 11:00

Jak zmieścić bidet w małej łazience? Aranżacja małej łazienki

Bidet jest coraz częściej spotykanym urządzeniem w łazienkach. Czy warto mieć bidet u siebie w domu? Ile miejsca potrzeba, aby wygodnie z niego korzystać, i co zrobić, jeśli masz małą łazienkę, w której zmieści się tylko na sedes, brodzik i umywalkę? Są rozwiązania, które pozwalają korzystać z funkcji bidetu również w takich sytuacjach.

aranżacja małej łazienki dodano: 28.05.2012 06:00 | odpowiedz (1)

ARANŻACJA MAŁEJ ŁAZIENKI. Jak zapewnić wygodę w małej łazience?

Każda mała łazienka – pod warunkiem że jest starannie przemyślana – powinna być funkcjonalna i ładna zarazem. Od czego zależy wygoda korzystania z małej łazienki? Czy małej łazience jest miejsce na wannę? PRZECZYTAJ!

aranżacja łazienki dodano: 20.05.2012 12:26

ARANŻACJE ŁAZIENEK. Jakie urządzenia sanitarne pasują do niewymiarowej łazienki?

Kwadratowe, pięciokątne, półokrągłe, okrągłe - łazienkowe urządzenia sanitarne przyjmują dziś różne kształty. Ta różnorodność zwiększa nie tylko ich atrakcyjność estetyczną, ale także ułatwia zaaranżowanie nietypowej - małej lub niewymiarowej - łazienki.

aranżacja łazienki dodano: 20.05.2012 06:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Poznajcie Barbarę Mularczyk. Kim jest aktorka, która gra Mariolkę w ...

projekty łazienek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. projekty łazienek. Wszystko na temat projekty łazienek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.