porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym jest plagiat? Czy klip promujący Warszawę na Euro 2012 można nazwać plagiatem?

Plagiat można łatwo wykryć, ale ciężko go udowodnić! Wiele filmów, promujących różne miasta bądź wydarzenia, bywa do siebie zaskakująco podobnych. Jak bardzo jeden z nich musi przypominać drugi, by można go było nazwać plagiatem? Co to jest plagiat? Czy plagiat jest kradzieżą?

film promocyjny dodano: 12.12.2011 06:40 | odpowiedz (1)

"Marzenie Celta" to najbardziej wyczekiwana książka laureata Nobla z Peru. Sprawdź, o czym pisze Llosa

Mario Vargas Llosa, autor powieści "Rozmowa w katedrze", promuje swoją książkę osobiście, odwiedzając liczne kraje. Odwiedził nawet Polskę! Zobacz, o czym jest nowa powieść pisarza z Peru i oceń, czy warto ją przeczytać. 

biografia dodano: 21.10.2011 14:22

Jakie symbole Warszawy ukazuje film promujący stolicę na Euro 2012?

Film promujący Warszawę na Euro 2012 ukazuje kobietę i mężczyznę przemierzających w biegu polską stolicę. Na tle innych europejskich miast, Warszawa prezentuje się dumnie i urodziwie. Zobacz, jakie są ważne symbole Warszawy, jakie symbole stolicy wykorzystano w filmie na Euro 2012?

film promocyjny dodano: 07.12.2011 14:31

Jak głupio i mądrze wydać 500 tysięcy złotych?

Po publikacji flmu promującego Warszawę jako miasto-gospodarza w trakcie Euro 2012 wybuchła medialna burza. Klip okazał się - jak twierdzą niektórzy - kompletną klapą, choć kosztował miasto 505 tysięcy złotych. Czy stołeczny Ratusz zmarnował pieniądze publiczne? Może lepiej trzeba było przeznaczyć kwotę na gażę dla Edyty Górniak, by zechciała zaśpiewać:) hymn polski na otwarciu Euro 2012? Na co można jeszcze wydać 500 tysięcy złotych? 

film promocyjny dodano: 21.12.2011 11:19

ZAKUPY GRUPOWE w sieci. Gdzie można zrobić zakupy grupowe? Jak wybrać najlepszą ofertę?

Zakupy grupowe są wirtualną wersją sklepowych promocji i obniżek, z tym że obowiązują one na jeden produkt lub usługę. Obniżki sięgają nawet 70 procent. Zobacz, gdzie można zrobić zakupy grupowe i jak znaleźć najbardziej interesującą ofertę.

INTERNET dodano: 25.10.2011 13:34 | odpowiedz (3)

Jaki jest cel kampanii Teraz Pstrąg?

Stowarzyszenie Producentów Ryb Łososiowatych wystartowało właśnie z kampanią promocyjną Teraz Pstrąg. Dzięki niej konsumenci dowiedzą się dlaczego warto jeść ryby. Działania reklamowe prowadzone są w internecie, telewizji, radiu i w prasie. Dowiedz się więcej o akcji Teraz pstrąg.

jedzenie ryb dodano: 21.09.2011 12:38

Przedświąteczne promocje w sklepach - jak zaoszczędzić na prezentach?

W przedświątecznym szale kupowania prezentów, łatwo wydać fortunę. Tymczasem, jeśli uważniej przyjrzymy się sklepowym ofertom, okazuje się, że możemy skorzystać z oferowanych nam atrakcyjnych promocji.

Boże Narodzenie dodano: 10.12.2014 22:17 | odpowiedz (1)

Kantowanie przy promocjach - na co uważać?

Człowiek decyzję o zakupie danego produktu podejmuje pod wpływem impulsu. Większości konsumentów, nawet tych uważających się za świadomych, daje złapać się w pułapkę fikcyjnych promocji. Dowiedz się, na co uważać podczas zakupów na promocjach!

downsizing dodano: 11.08.2014 13:48

Co to jest lipdub?

Któż z nas nie naśladował w dzieciństwie swoich ulubionych artystów, ruszając ustami do śpiewanych przez nich w tle słów? W ten sposób nieświadomie uprawialiśmy właśnie lipdub. O co chodzi w tej filmowo-muzycznej zabawie?

film dodano: 04.01.2012 07:30

Pomysły na WAKACJE DLA SENIORA. Wiemy jak i gdzie znaleźć atrakcyjną i tanią wycieczkę

Skończyłeś 55 lat? Zamiast wolny czas spędzać przed telewizorem czy działce, wyjedź do popularnego zagranicznego kurortu. Plaże słonecznej Andaluzji są w zasięgu twojej ręki. Zachęcają liczne zniżki, promocje i dopłaty dla osób po 55. roku życia. WAKACJE DLA SENIORA

dopłata dodano: 23.10.2011 23:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana ...

promocja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. promocja. Wszystko na temat promocja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.