porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Prysznic bez brodzika. Kiedy odwodnienie punktowe, a kiedy liniowe?

W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej projektowane są prysznice bez brodzika. Brodzik zastępowany jest przez odwodnienie. Do wyboru są odwodnienia liniowe i punktowe. Jak wybrać odpowiednie odwodnienie do własnej łazienki?

odwodnienia liniowe dodano: 29.10.2013 11:11

Jak wykończyć podłogę pod prysznicem? Mówimy, jak dobrze wykończyć posadzkę w tym trudnym miejscu

Wysokie brodziki odchodzą w niepamięć. Dziś każdy chce mieć wygodny prysznic w poziomie posadzki. Jak jednak wykończyć podłogę pod prysznicem, by była trwała i nie sprawiała kłopotów? Co lepsze - płytki ceramiczne, kamień czy stal emaliowana?

brodzik dodano: 30.09.2012 15:43

Jak wybrać odwodnienie punktowe? [SPRAWDZONE RADY]

Odwodnienie punktowe, inaczej odpływ punktowy lub wpust podłogowy, umożliwia estetyczne odprowadzenie do kanalizacji wody spod prysznica bez brodzika albo z podłogi w pomieszczeniu technicznym czy pralni.

odpływ prysznicowy dodano: 15.04.2015 09:59

Prysznic bez brodzika. Jak przygotować i wykończyć podłogę?

Jeśli chcemy mieć prysznic bez brodzika, musimy odpowiednio przygotować do tego podłogę w łazience. Najlepiej zacząć przed zrobieniem wylewki. Najłatwiej zrobić taki brodzik w nowym domu na parterze, w istniejącej łazience może być trudno.

brodzik dodano: 16.03.2015 11:28

Prysznic bez brodzika. Jaki odpływ da elegancki efekt?

Sprawny i wydajny odpływ wody spod natrysku jest warunkiem komfortowej kąpieli i chroni łazienkę przed zalaniem. Z tego powodu osobom chcącym mieć prysznic bez brodzika warto polecić wpusty liniowe o dużej płaszczyźnie odbioru wody i eleganckim nowoczesnym wyglądzie.

odpływ liniowy dodano: 11.02.2015 11:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Poznajcie Barbarę Mularczyk. Kim jest aktorka, która gra Mariolkę w ...

prysznic bez brodzika szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prysznic bez brodzika. Wszystko na temat prysznic bez brodzika na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.