porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Próżniowe gadżety do lodówki [VIDEO]

Mówimy, jakie są rodzaje pojemników próżniowych i które najlepiej wybrać. Zobacz na wideo przegląd gadżetów próżniowych do lodówki, dzięki którym gotowe potrawy będą dłużej świeże, a półprodukty nie będą się psuły i zsychały.

gadżety dodano: 16.01.2015 13:43

Gdzie zaplanować spiżarnię w domu?

Idealnie, jeśli spiżarnia zajmuje oddzielne pomieszczenie. Ale często, z braku miejsca, musi zastąpić ją komoda, szafka cargo lub kuchenny regał. W każdym mieszkaniu znajdzie się miejsce do przechowywania zapasów.

kuchnia dodano: 02.09.2011 13:47

Jak przechowywać przyprawy, aby na długo zachowały zapach i smak?

Każda pani domu ma w swojej kuchni przyprawy. Dzięki nim potrawy nabierają wyrazistego smaku. Jak właściwie przechowywać przyprawy, by nie straciły zapachu, smaku i koloru?

bazylia dodano: 08.05.2012 11:07

Jak przechować PRZETWORY?

Zapasy na zimę w postaci przetworów zamknięte są szklanych butelkach i słoikach.

butelki dodano: 11.12.2012 08:34

Jak przechowywać przyprawy i zioła, aby długo zachowały świeżość?

Przyprawy kuchenne, aby były świeże i aromatyczne, powinny być właściwie przechowywane. Właściwie, czyli w szczelnym pojemniku na przyprawy i zioła. Ważne, aby pojemnik na przyprawy nie był plastikowy tylko  np. szklany, wtedy nie zwietrzeją, a zapachy przechowywanych ziół i przypraw nie wymieszają się. Ciekawym pomysłem jest przygotowanie domowych kostek przyprawowych z zamrożonych w lodzie ziół.

pojemniki na przyprawy dodano: 18.05.2016 17:46

Makaron - jak kupować i przechowywać?

Makaron powinniśmy jadać codziennie. Dietetycy zalecają, by jeść mniej białka i nasyconych tłuszczów zwierzęcych, a więcej węglowodanów i błonnika. Makaron spełnia te zalecenia. Trzeba tylko wiedzieć, jak znaleźć w sklepie dobry makaron i jak go przechowywać.

gotowanie makaronu dodano: 26.02.2016 16:34

Jak przechowywać krawaty, żeby się nie pogniotły?

Krawat jest drobnym, ale bardzo istotnymi elementem eleganckiej garderoby. Będzie służył przez lata, jeśli odpowiednio o niego zadbasz. Jak prawidłowo przechowywać krawaty?

garderoba męska dodano: 02.06.2015 09:33

JAK SPRZĄTAĆ W KUCHNI? Porządkowanie i organizacja kuchni

Porządek jest szczególnie ważny w kuchni, nie tylko, by ułatwić i usprawnić sobie prace kuchenne, ale również dla zachowania bezpieczeństwa i higieny.

higiena w kuchni dodano: 17.10.2014 11:17

Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek?

Przedpokój to idealne miejsce na wygospodarowanie praktycznych schowków. Jak to zrobić? Jak urządzić funkcjonalne miejsce do przechowywania? Jak zagospodarować przestrzeń przedpokoju, by ta była nie tylko praktyczna, ale i estetyczna? Sprawdź, w jaki sposób wydzielić schowek w przedpokoju?

aranżacja przedpokoju dodano: 31.08.2014 08:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

przechowywanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przechowywanie. Wszystko na temat przechowywanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.