porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak pływać przy różnych schorzeniach?

Pływanie angażuje wszystkie mięśnie i dlatego jest uważane za najlepszą formę rekreacji. Pomaga zrzucić nadmiar kilogramów, usprawnia stawy, obniża ciśnienie krwi. Krótko mówiąc, to sport dla każdego.

nadciśnienie tętnicze dodano: 14.03.2015 15:12

Jak nie przeciążać stawów? [SPRAWDZONE RADY]

Siedzący tryb życia i unikanie aktywności fizycznej fatalnie wpływa na stawy i mięśnie, stworzone przecież do ruchu. Grzeszymy też złymi przyzwyczajeniami przy wykonywaniu codziennych czynności. A wystarczy kilka drobnych korekt, by stawy były w dobrej formie przez długie lata.

ból stawów dodano: 26.09.2014 09:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

przeciążenie stawów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przeciążenie stawów. Wszystko na temat przeciążenie stawów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.