porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak oświetlić przedpokój?

W przedpokoju potrzebne będzie dobre oświetlenie ogólne i miejscowe, zainstalowane np. przy lustrze. Górne mogą stanowić plafony, lampy zwieszone z sufitu lub lampki halogenowe wbudowane w sufit podwieszony. Światło przy lustrze powinno równomiernie oświetlać twarz i sylwetkę, dlatego dobrze jest tu powiesić kinkiety. Taki sam kinkiet można umieścić na ścianie przeciwległej. Przy lampach zwisających trzeba zwrócić uwagę na ich długość (za długie będą przeszkadzać, zbyt krótkie źle oświetlą).

hol dodano: 27.09.2013 12:09

Jak wybrać wieszak do przedpokoju?

Niezbędnym elementem wyposażenia przedpokoju jest wieszak. Umieszczamy na nim wierzchnie ubrania, parasole, torebki i inne akcesoria. Może mieć rozmaite formy, ale trzeba go dopasować do wielkości pomieszczenia, mebli i innych elementów wystroju. Wybór kształtów jest ogromny, lecz to, na co się zdecydujemy musi być dostosowane do wielkości przedpokoju. Jeśli jest duży można postawić stojak lub lekką zabudowę, która nie ograniczy przejścia.

parasol dodano: 04.09.2013 10:32

Jak urządzić przedpokój?

Nowoczesne przedpokoje przypominają sekretne skarbce. Naciśnij, a otworzy się skrytka na buty. Pociągnij, a ze ściany wyjedzie cały wagon z płaszczami. Warto podpatrzeć oryginalne pomysły na zagospodarowanie strefy wejścia, prezentowane przez architektów i niektóre elementy przenieść do własnego mieszkania. Do lamusa odchodzi ciasny, ciemny, zagracony korytarz, będący wstępem do równie ciasnych pokoi. Dziś stawiamy na otwarte przestrzenie w mieszkaniach, dlatego hol często jest częścią pokoju.

hol dodano: 26.08.2013 14:09

Jaka podłoga do przedpokoju? Parkiet, panele, terakota, klinkier, a może PCV?

Zanim zdecydujemy się, jaką podłogę chcemy mieć w przedpokoju, pamiętajmy, że jest ona wyjątkowo narażona na zniszczenie. Powinna więc wyróżniać się odpornością na ścieranie i zarysowania, być dobrym izolatorem termicznym i akustycznym oraz dobrze znosić wilgoć.

hol dodano: 15.11.2011 11:55 | odpowiedz (1)

Pomysły na aranżację przedpokoju [GALERIA ZDJĘĆ]

Przedpokój to pomieszczenie, które musi być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Mówimy, co musi się znaleźć w przedpokoju i jakie są obecne trendy w urządzaniu wnętrz!

jak urządzić przedpokój dodano: 11.05.2015 10:10

PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju?

W przedpokoju warto położyć farbę lub tapetę zmywalną – zwłaszcza wtedy, gdy mamy dzieci lub zwierzęta. Kolorystyka tego wnętrza powinna harmonizować z resztą mieszkania, można jednak pobawić się także prostymi trikami optycznymi.

farba do przedpokoju dodano: 05.11.2013 04:37 | odpowiedz (2)

Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek?

Przedpokój to idealne miejsce na wygospodarowanie praktycznych schowków. Jak to zrobić? Jak urządzić funkcjonalne miejsce do przechowywania? Jak zagospodarować przestrzeń przedpokoju, by ta była nie tylko praktyczna, ale i estetyczna? Sprawdź, w jaki sposób wydzielić schowek w przedpokoju?

aranżacja przedpokoju dodano: 31.08.2014 08:04

Jak ogrzać przedsionek? [SPRAWDZONE RADY]

Przedsionek albo hol to często niezbyt duże pomieszczenia, w których trudno zmieścić grzejnik. Jak mimo to  zapewnić ogrzewanie przedsionka czy holu?

hol dodano: 10.08.2014 17:00

PRZEDPOKÓJ. Jaka podłoga sprawdzi się w przedpokoju?

Podłoga w przedpokoju poddana jest wielkiej próbie. Musi godnie znieść rolę łącznika komunikacyjnego i służyć przez lata.

drewno dodano: 04.11.2013 13:02

REMONT PRZEDPOKOJU. Od czego zacząć? SPRAWDZONE RADY

Przedpokój czy hol jest wizytówką mieszkania. Dlatego warto podczas remontu zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim – jasno określić swoje potrzeby, a później nie szczędzić na materiałach.

hol dodano: 06.11.2013 12:49 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Pietras, mąż Kozidrak. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Kozidrak od 36 lat jest związana z Andrzejem Pietrasem ...

przedpokój szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przedpokój. Wszystko na temat przedpokój na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.