porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

BADANIE TECHNICZNE - CENNIK. Ile kosztuje badanie techniczne samochodu osobowego?

Badanie techniczne samochodu trzeba zrobić co roku. Mimo zmian w sposobie przeprowadzania okresowych badań technicznych bez zmian pozostały opłaty pobierane za ich wykonanie. Za przegląd samochodu zapłacimy 98 złotych (+1 zł opłaty na CEPIK), w przypadku motocykla opłata wynosi 62 złote. Czy zmieni się cennik opłat za badanie techniczne?

badania techniczne cennik dodano: 30.09.2012 21:05

Gdzie NAPRAWIAĆ SAMOCHÓD?

Sprawdzanie sprawności hamulców, akumulatora, poziomu oleju czy płynu w układzie chłodniczym nie jest tylko niepotrzebnym zawracaniem głowy. To kwestia naszego bezpieczeństwa. A także, wbrew pozorom, ograniczenia kosztów. Mówimy po co serwisować samochód. 

auto dodano: 05.01.2012 14:54 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

przegląd rejestracyjny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przegląd rejestracyjny. Wszystko na temat przegląd rejestracyjny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.