porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

BADANIE TECHNICZNE - CENNIK. Ile kosztuje badanie techniczne samochodu osobowego?

Badanie techniczne samochodu trzeba zrobić co roku. Mimo zmian w sposobie przeprowadzania okresowych badań technicznych bez zmian pozostały opłaty pobierane za ich wykonanie. Za przegląd samochodu zapłacimy 98 złotych (+1 zł opłaty na CEPIK), w przypadku motocykla opłata wynosi 62 złote. Czy zmieni się cennik opłat za badanie techniczne?

badania techniczne cennik dodano: 30.09.2012 21:05

Gdzie NAPRAWIAĆ SAMOCHÓD?

Sprawdzanie sprawności hamulców, akumulatora, poziomu oleju czy płynu w układzie chłodniczym nie jest tylko niepotrzebnym zawracaniem głowy. To kwestia naszego bezpieczeństwa. A także, wbrew pozorom, ograniczenia kosztów. Mówimy po co serwisować samochód. 

auto dodano: 05.01.2012 14:54 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

przegląd rejestracyjny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przegląd rejestracyjny. Wszystko na temat przegląd rejestracyjny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.