porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić pierś kaczki z rabarbarem? Podajemy dobry przepis na kaczkę!

Rabarbar dostępny jest przez całe lato. Jest bogaty w potas, wapń, magnez, żelazo, witaminy C, B1, A. Przygotowany z mięsem nie zakwaszającym organizmu staje się zdrowym obiadem.

kaczka dodano: 18.04.2013 10:11

Kaczka z jabkami - jak zrobić? PRZEPIS

Kaczka na stole zawsze budzi aplauz. Najczęściej pieczemy ją z jabłkami - danie sprawdzone, przez wszystkich lubiane. Ale czasem wato spróbować czegoś nowego, albo starego. Podajemy dwa przepisy z dawnej kuchni litewskiej. Poczciwa kaczka z jabłkami inaczej przyprawiona zachwyci nowym smakiem.

kaczka dodano: 06.03.2015 09:49

Kaczka pieczona z jabłkami wg Magdy Gessler. Jak zrobić? Podajemy dobry przepis

Kaczka z jabłkami wg Magdy Gessler to jedno z najsmaczniejszych dań z kaczki. Warto więc poznać przepis słynnej kulinarnej artystki - jak smacznie przyrządzić kaczkę. Oto przepis Gessler na kaczkę z jabłkami.

dania z kaczki dodano: 30.12.2015 21:17 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Gorzelak - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Ewa Gorzelak - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Gorzelak to aktorka teatralna, filmowa i serialowa. To właśnie ...

przepis na kaczkę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przepis na kaczkę. Wszystko na temat przepis na kaczkę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.