porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZIMNY BUFET – jak urządzić przyjęcie? [MENU, ARANŻACJA STOŁU, DEKORACJE]

Urządzając przyjęcie z bufetem, możemy gościć więcej osób niż mamy miejsc w jadalni, ale także w ten sposób nie musimy spędzić połowy wieczoru w kuchni, bo goście obsługują się sami. Wcześniej jednak czeka nas trochę pracy przy przygotowaniu dań i dekorowaniu stołu.

dekoracja bufetu dodano: 03.12.2013 10:26

Organizacja przyjęcia: jak zaplanować i zorganizować domowe przyjęcie?

Organizacja przyjęcia to niełatwe zadanie, bo czasami trudno zdecydować się choćby na to, czy najlepiej przyjac gości na siedząco, czy na stojąco. Jest kilka zasad, które ułatwią wybranie najlepszego rodzaju przyjęcia. Wystarczy przeanalizować nasze warunki lokalowe i listę gości.

przyjęcie dodano: 06.05.2016 13:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

przyjęcie na stojąco szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przyjęcie na stojąco. Wszystko na temat przyjęcie na stojąco na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.