porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIBRATOR - bezpieczeństwo i higiena pracy! Jak uniknąć wypadku podczas używania wibratora?

Niejeden szpitalny korytarz na oddziałach laryngologii obwieszony jest gablotami wypełnionymi przedmiotami, jakie lekarzom udało się wydłubać z uszu i nosów dzieci. Chirurdzy też by mogli dorzucić co nieco. Lekarze nierzadko mówią: „nas już nic nie zdziwi”. Pewnie tak, dopóki nie przyjdzie im odgadnąć, czym jest to coś wewnątrz organizmu obolałego człowieka, co swoim wyglądem przypomina małą bombę lub niewybuch. Czy to może być wibrator?! Jak bezpiecznie używać wibratora, by nie trafić potem do lekarza?

jak używać wibratora dodano: 12.11.2020 11:08 | odpowiedz (1)

Co można robić w wolnym czasie?

JAK WYKORZYSTAĆ WOLNY CZAS? Pierwsza reakcja: co za głupie pytanie ? I natychmiast ciśnie się na usta nad wyraz inteligentna odpowiedź: niech każdy robi, co chce! Czy naprawdę nie mamy żadnej konkretnej propozycji dla osób, które dręczy taki egzystencjalny dylemat?

 

czas wolny dodano: 14.11.2011 10:58 | odpowiedz (1)

Jak pokonać jesienno-zimową chandrę? Jak radzić sobie z chandrą?

Jak radzić sobie z chandrą? Dni coraz krótsze, mało słońca, na dworze zimno i plucha... Trudno się dziwić, że w tak mało sprzyjających okolicznościach przyrody dopada cię chandra. Jeszcze nie depresja, ale już zauważalne obniżenie nastroju. Jak dać odpór jesienno-zimowym smutkom?

chandra dodano: 16.12.2011 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich ...

przyjemność szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przyjemność. Wszystko na temat przyjemność na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.