porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Puchar Hopmana. Kiedy i z kim Polacy zagrają w finale?

Debiutujący w Pucharze Hopmana Agnieszka Radwańska i Grzegorz Panfil odnieśli niespodziewany sukces. Polacy po wygranej z Kanadą i Australią w finale powalczą o główne trofeum imprezy. Z kim zagrają w finale? Kiedy finał Pucharu Hopmana z udziałem Agnieszki Radwańskiej i Grzegorza Panfila?

dodano: 03.01.2014 09:35

Grzegorz Panfil. Ile zarobił w Pucharze Hopmana? Ile w całej karierze?

Grzegorz Panfil i Agnieszka Radwańska nie zdobyli Pucharu Hopmana. Polscy tenisiści w finale walczyli wspaniale, ale ulegli 1:2 Francuzom. Dla Panfila ten turniej był i tak przygodą życia – Polak zarobił też prawie tyle, ile wcześniej w ciągu całej kariery. Ile dokładnie?

grzegorz panfil dodano: 05.01.2014 11:14

Puchar Hopmana. Gdzie transmisja finału Polska — USA?

Reprezentacji Polski par mieszanych w tenisie udało si powtórzyć ubiegłoroczny sukces i dojść do finału Pucharu Hopmana. W tegorocznej edycji imprezy o wygraną będzie trudno, ponieważ Agnieszka Radwańska z Jerzym Janowiczem w finale zmierzą się z reprezetacją Stanów Zjednoczonych. Gdzie i kiedy transmisja meczu Polska — USA?

agnieszka radwańska dodano: 09.01.2015 09:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Klaus Barbie. „Rzeźnik z Lyonu” złapany przez łowców nazistów

Klaus Barbie, znany jako „Rzeźnik z Lyonu” był jednym z ...

Puchar Hopmana szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Puchar Hopmana. Wszystko na temat Puchar Hopmana na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.