porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak długą tradycję ma Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem?

Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem ma już ponad 30-letnią tradycję. Już od samego początku zawodów wiele razy stawali na podium także Polacy. Dziś impreza jest jedną z największych i najbardziej popularnych w Polsce w sezonie zimowym.

skoki narciarskie dodano: 06.01.2014 14:35

Jak wypadli Polacy w ostatnim konkursie sezonu? Wyniki skoków narciarskich

W ostatnim konkursie sezonu PŚ Kamil Stoch zajął 4. miejsce. Pozostali Polacy zostali daleko w tyle. W klasyfikacji generalnej PŚ, Stoch zajął 1. miejsce uzyskując tym samym Kryształową Kulę.

kamil stoch dodano: 23.03.2014 13:56

W jakim składzie wystąpią Polacy w pierwszym konkursie Pucharu Świata 2013/14?

Choć zima to specyficzna pora roku, której duża część Polaków nie lubi, to rok w rok przynosi nam coś, za czym tęsknimy przez resztę roku - emocje związane ze skokami narciarskimi. W jakim składzie wystąpią Polacy w pierwszym konkursie drużynowym w Pucharze Świata 2013/14?

drużynowy konkurs dodano: 22.11.2013 21:41

Puchar Świata w biegach narciarskich i Tour de Ski - jak naliczane są punkty?

Biegi narciarskie rozgrywane są na trzy sposoby: ze startu indywidualnego, ze startu wspólnego lub na dochodzenie (inaczej: bieg pościgowy). Czym się one różnią? Jak naliczane sa punkty w Pucharze Świata w biegach narciarskich i w turnieju Tour de Ski?

bieg na dochodzenie dodano: 11.01.2012 14:44

Polscy skoczkowie w zawodach Pucharu Świata 2013-14. Kto skakał najdalej?

Rok wcześniej było ich pięciu, teraz jest siedmiu. Lista polskich zwycięzców konkursow Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2013-2014 powiększyła się o dwa nazwiska.

Adam Małysz dodano: 25.03.2014 16:57

Jak Szklarska Poręba szykowała się do Pucharu Świata?

W Szklarskiej Porębie trwa bieg narciarski po Puchar Świata. Justyna Kowalczyk znów mierzy się z Norweżką Marit Bjoergen. Kto wygra Puchar Świata? Ile nagród zdobyła Justyna Kowalczyk? Jak organizatorzy Pucharu Świata walczyli ze śniegiem? 

bieg narciarski dodano: 17.02.2012 18:09 | odpowiedz (1)

Kowlaczyk Justyna, polska biegaczka narciarska?

Kim jest Justyna Kowlaczyk, co osiągnęła w życiu? Gdzie się uczy, jakie są jej postępy w nauce? Czy wiesz, że jesto to jedna z dwóch biegaczek narciarskich w historii tej dyscypliny (obok Finki Marjo Matikainen), które zdobywały wielką kryształową kulę trzy razy z rzędu.

biegi narciarskie dodano: 31.10.2011 10:16

Justyna Kowalczyk wygrywa Puchar Świata po raz czwarty! Dlaczego Polka jest pewna zdobycia Kryształowej Kuli jeszcze przed sprintem w Drammen?

Justyna Kowalczyk, mimo niezbyt udanego startu na Mistrzostwach Świata w Val di Fiemme, na 6 biegów przed końcem sezonu jest pewna zdobycia czwartej już w swojej karierze Kryształowej Kuli, za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Czy Polka ma jeszcze o co walczyć?

justyna kowalczyk dodano: 13.03.2013 15:32

Skoki narciarskie. Ilu Polaków zapunktowało w drugim konkursie na skoczni w Vikersund?

Prognozowano, że drugi konkurs w norweskim Vikersund ze względu na opady śniegu może być dość nieciekawy. Na szczęście prognozy nie sprawdziły się i skoczkowie skakali daleko. Kto doleciał najdalej? Jak w Vikersund zaprezentowali się Polacy?

Gregor Schlierenzauer dodano: 27.01.2013 18:08

Puchar Świata w siatkówce 2011 - jak radzili sobie polscy siatkarze?

To pierwsza z trzech, ale najtrudniejsza kwalifikacja olimpijska, przed drużynami siatkarskimi, w tym polskimi siatkarzami. Puchar Świata w piłce siatkowej to turniej siatkarski rozgrywany co cztery lata. Turniej zawsze rozgrywany jest w Japonii. Poprzedza rok Igrzysk Olimpijskich, do których jest turniejem kwalifikacyjnym. Jednym liderów turnieju jest reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE dodano: 28.11.2011 22:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...

puchar świata szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. puchar świata. Wszystko na temat puchar świata na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.