porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Punkt P – jak go pobudzić? [SPRAWDZONE SPOSOBY]

Jak stymulować punkt P u mężczyzny, by doprowadzić go do orgazmu? Oto dwa sposoby pobudzania punktu P.

punkt p dodano: 01.09.2014 11:31

Punkt P – jak go znaleźć?

Gdzie jest punkt P u mężczyzny? Jak go znaleźć i w jaki sposób stymulować, by sprawić partnerowi rozkosz? Podpowiadamy gdzie leży punkt P - jedno z najbardziej czułych na dotyk męskich stref erogennych.

punkt p dodano: 01.09.2014 11:33

Punkt P – co to jest?

Punkt P jest jedną z najważniejszych stref erogennych mężczyzny, którego stymulacja może sprawiać olbrzymią przyjemność. Co to jest punkt P? Gdzie jest zlokalizowany? Sprawdź, gdzie szukać punktu P na mapie męskiego ciała.

punkt p dodano: 01.09.2014 11:33

KOBIECY ORGAZM. W jakich pozycjach się kochać, by satysfakcja była gwarantowana?

Jak się kochać, żeby seks zawsze kończył się orgazmem? Jakie pozycje gwarantują spełnienie? Jak uprawiać seks, aby dawał obu stronom zadowolenie i poczucie szczęścia? Nie ma jednej uniwersalnej recepty. Jest za to sporo podpowiedzi! Poznaj je.

dobry seks dodano: 29.01.2013 08:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Maciejczyk: kim była stewardesa z tupolewa?

Babara Maciejczyk to stewardesa z prezydenckiego Tu-154M, która przed katastrofą ...

punkty erogenne mężczyzny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. punkty erogenne mężczyzny. Wszystko na temat punkty erogenne mężczyzny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.