porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WAKACJE 2012. Dlaczego warto SPĘDZIĆ MAJÓWKĘ lub WAKACJE na DOLNYM ŚLĄSKU?

Interesują cię wakacje w Polsce? Lubisz zwiedzać zamki, pałace, słuchać legend i rozwiązywać zagadki templariuszy? A może wolałbyś spędzić majówkę aktywniej, uprawiając np. sport ekstremalny? Turystycznym eldorado, które spełni twoje oczekiwania, jest Dolny Śląsk. Mówimy, co czyha na turystów w tym fantastycznym rejonie.

dolny śląsk dodano: 22.04.2012 11:39

Quad albo terenówka w lesie lub rezerwacie. Będą wyższe kary?

Sporty terenowe mają w Polsce wielu zwolenników. Większość wielbicieli quadów i terenówek (zaczynając od dzieci, które swój sprzęt dostały na komunię, po prawdziwych zapaleńców) często swoje umiejętności sprawdza w lasach, co nie jest legalne. Dowiedz się, jakie kary być może będą obowiązywać!

ekologia dodano: 18.08.2014 11:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

quady szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. quady. Wszystko na temat quady na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.