porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WAKACJE 2012. Dlaczego warto SPĘDZIĆ MAJÓWKĘ lub WAKACJE na DOLNYM ŚLĄSKU?

Interesują cię wakacje w Polsce? Lubisz zwiedzać zamki, pałace, słuchać legend i rozwiązywać zagadki templariuszy? A może wolałbyś spędzić majówkę aktywniej, uprawiając np. sport ekstremalny? Turystycznym eldorado, które spełni twoje oczekiwania, jest Dolny Śląsk. Mówimy, co czyha na turystów w tym fantastycznym rejonie.

dolny śląsk dodano: 22.04.2012 11:39

Quad albo terenówka w lesie lub rezerwacie. Będą wyższe kary?

Sporty terenowe mają w Polsce wielu zwolenników. Większość wielbicieli quadów i terenówek (zaczynając od dzieci, które swój sprzęt dostały na komunię, po prawdziwych zapaleńców) często swoje umiejętności sprawdza w lasach, co nie jest legalne. Dowiedz się, jakie kary być może będą obowiązywać!

ekologia dodano: 18.08.2014 11:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

quady szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. quady. Wszystko na temat quady na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.